SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Zielona Góra

dieta pudełkowa zielona gora

Osoby borykające się z różnego rodzaju alergiami pokarmowymi często mają sposób z odpowiednim komponowaniem poszczególnych posiłków w taki sposób, by nie zawierały szkodliwych składników, a jednocześnie były sycące, zdrowe oraz smaczne. Z pomocą przychodzi tu dobry catering dietetyczny, nazywany również dietą pudełkową.

Nasz catering dietetyczny Better Life, który dostarcza swoje posiłki między innymi do Zielonej Góry, posiada w swojej ofercie catering bez laktozy. Co ważne, osoby z pierwotnym oraz wtórnym niedoborem laktazy nie muszą w 100% eliminować ze swojej diety mleka oraz produktów zawierających cukier mleczny. Pamiętać muszą one jedynie o spożywaniu go w mocno ograniczonych ilościach. Dopuszczalny jest tutaj kefir, jogurt maślanka czy sery pleśniowe oraz twarde dojrzewające (zalicza się do nich między innymi goudę, parmezan oraz cheddar). Mleko pochodzące od ssaków z powodzeniem zastąpić można jego wersją roślinną. Nasza dieta Minus Lactose dostępna jest w wersji od 1000 do 2500 kalorii.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00