SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Pruszków

dieta pudełkowa pruszków

Jak powinno wyglądać jedzenie dla sportowca? Przede wszystkim musi mieć w sobie bardzo dużo białek, w szczególności pochodzenia zwierzęcego. Dobrze ułożona dieta pomoże Ci spalić tkankę tłuszczową oraz zwiększyć masę mięśniową. Jednak samodzielne ułożenie jadłospisu, aby zawierał wszystkie niezbędne substancje przy zwiększonej aktywności fizycznej, jest bardzo trudne. Przyda się w tej sytuacji pomoc dietetyka. Jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie zamówienie cateringu dietetycznego w Pruszkowie.

Jak wygląda dieta z dowozem?

Przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków stało się naszą pasją. Specjalizujemy się w cateringu dietetycznym dla sportowców w Pruszkowie. Oferowane przez nas dania zawierają wyłącznie ekologiczne i bardzo wysokiej jakości produkty. Na naszej stronie możesz zobaczyć nasz cennik oraz przykładowe menu. Co ciekawe możesz wybrać interesującą Cię kaloryczność diety. Posiłki dostarczamy w godzinach od 24:00 do 8:00 rano. Zapraszamy do wypróbowania cateringu Better Life!

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00