Dieta Sport Plus

Najnowszy nasz produkt! Dieta unikalna dla osób trenujących bądź posiadających aktywny tryb życia. Menu bazujące na diecie SPORT lecz wzbogacone dodatkowo o jeszcze większą ilość białka i węglowodanów! Z dietą SPORT PLUS sukces “masz w kieszeni” Idealnie skomponowane składniki pozwolą osiągnąć Ci cel, ciesząc się wyrafinowanymi posiłkami jak z najlepszych restauracji.

Dieta rekomendowana przez mistrza świata Radka Słodkiewicza!

Podstawowe różnice DIETY SPORT PLUS od innych diet:

-DWA DANIA OBIADOWE W ZESTAWIE !

-KOKTAJL PROTEINOWY GRATIS !

-JESZCZE WIĘCEJ BIAŁKA I WĘGLOWODANÓW

Dostępna w wariantach:

1500kcal, 2500kcal, 3500kcal

Dieta Sport Plus

Oferowana przez Better Life dieta sport plus to idealny wariant dla osób, uprawiających na co dzień różnego rodzaju intensywne ćwiczenia – na siłowni i nie tylko. Duża ilość protein i węglowodanów złożonych sprawia, że jest idealna dla sportowców!

Dieta – filar zdrowego stylu życia

Dieta stanowi jeden z najważniejszych filarów zdrowia i dobrego samopoczucia. Nie bez powodu często słyszymy, że jesteśmy tym, co jemy – skład jadłospisu kształtuje naszą sylwetkę, ale również nasz nastrój. Zróżnicowany asortyment sklepów umożliwia komponowanie zdrowych i smacznych potraw – nie wszyscy mają jednak czas na gotowanie. Niestety, współczesne tempo życia stoi w opozycji do zdrowego żywienia. Przygotowywanie dań od podstaw wymaga sporej ilości czasu, którą większość zabieganych nie dysponuje. Rozwiązanie? Niektórzy decydują się na korzystanie z usług restauracji – stacjonarnie lub na wynos. W dłuższej perspektywie jest to jednak bardzo kosztowne. Ponadto, nie gwarantuje pełnej kontroli nad spożywanymi składnikami odżywczymi i kaloriami. Zamawiając posiłki na wynos, niełatwo jest trzymać pieczę nad właściwym kształtem jadłospisu, co jest niezwykle ważne zwłaszcza dla osób uprawiających intensywną aktywność fizyczną lub dbających o linię.

Dieta pudełkowa – zalety

Na szczęście istnieje alternatywa – dieta pudełkowa. To idealne rozwiązanie dla zabieganych, ale również dla tych, którzy szukają sposobu na zdrowe odżywianie konsultowane przez dietetyka bez konieczności przygotowywania posiłków. Wszystkie warianty diety oferowane przez Better Life są na bieżąco konsultowane ze specjalistami w dziedzinie żywienia, którzy wiedzą, jaki rozkład składników odżywczych, mikro i makroelementów należy wprowadzić do każdego z nich. Dzięki temu, nasze diety pudełkowe są nie tylko smaczne, ale również korespondują z potrzebami żywieniowymi klienta. Korzystając z naszych usług, z pewnością nie będziesz narzekać na nudę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że częstym powodem przerywania zdrowych diet jest monotonia. Dlatego dbamy o to, by wszystkie posiłki oferowane w ramach naszej diety pudełkowej były kolorowe i pełne różnorodnych smaków.

Dieta pudełkowa sport plus – na czym polega?

Jednym z wariantów diety pudełkowej, jakie oferujemy, jest sport plus. Jest to jadłospis skrojony na potrzeby osób uprawiających intensywną aktywność fizyczną. Pozwala zachować maksimum energii i uniknąć deficytów kalorycznych, które często powstają w wyniku niewłaściwej kompozycji jadłospisu w zestawieniu z wysiłkiem. Komponując tę dietę, nasi dietetycy wzięli pod uwagę potrzeby sportowców, ale również osób uprawiających sporty hobbystycznie, choć w intensywnej formie. Dla kogo sprawdzi się dieta sport plus? Przede wszystkim dla osób ćwiczących codziennie na siłowni, starających się zbudować masę mięśniową, ale również dla biegaczy, pływaków czy amatorów sportowej jazdy na rowerze.

Dieta pudełkowa Sport Plus – co uwzględnia?

Czym różni się wariant sport plus od innych diet pudełkowych? W zestawieniu z naszą dietą sport, opcja sport plus cechuje się większą zawartością protein i węglowodanów. To sprawia, że zaspokaja potrzeby sportowców i osób, ćwiczących intensywnie w czasie wolnym. Jest to dieta uwzględniająca nabiał i mięso. Proteiny, których dostarcza, pochodzą nie tylko z produktów odzwierzęcych, ale również roślinnych, takich jak orzechy, nasiona i rośliny strączkowe. Dieta dostępna jest w trzech wariantach kalorycznych: 1500 kCal, 2500 kCal i 3500 kCal. To, który wariant powinieneś wybrać, warto uzgodnić ze swoim trenerem personalnym lub dietetykiem.

Dieta pudełkowa sport plus – dlaczego warto w nią zainwestować?

Co jeszcze wyróżnia dietę sport plus? Przede wszystkim obecność wielu wariantów koktajli proteinowych w tygodniowym jadłospisie. Znalazły się w nim również dwa dania obiadowe, co zwiększa różnorodność tej diety pudełkowej. Zróżnicowanie dań – również tych mięsnych – w wariancie Sport Plus sprawia, że z pewnością nie zaznasz monotonii, korzystając z naszych usług. Uwzględniono w nim dania z kurczaka, wołowiny i wieprzowiny najwyższej jakości, jak również z dziczyzny. Nasi szefowie kuchni dbają o to, by wszystkie potrawy znajdujące się w tygodniowym jadłospisie w niczym nie ustępowały posiłkom gourmet z najlepszych restauracji. Jednocześnie, są one komponowane w taki sposób, aby zbilansować zawartość składników odżywczych – protein, węglowodanów złożonych, błonnika i tłuszczów. W diecie sportowca to niezwykle ważne. Duża zawartość białka, umożliwiająca budowanie masy mięśniowej, jest równie ważna, co poziom węglowodanów, które stanowią paliwo dla ćwiczącego intensywnie organizmu. Zapraszamy do skorzystania z diety pudełkowej sport plus. Podobnie jak inne warianty oferowanych przez nas jadłospisów, jest ona polecana przez polskich sportowców. Rekomenduje ją między innymi mistrz świata Radek Słodewicz!

Poznaj nasze wszystkie diety pudełkowe​

Rekomendacje