logoR-1.png

Dieta Keto

Dieta Ketogeniczna to idealna propozycja, dla osób które chcą zmienić swój sposób żywienia na taki, w którym ograniczone do minimum węglowodany zostaną zastąpione tłuszczami.

Dostępne warianty:

Klasyczny (5 posiłków):

1200kcal | 1500kcal | 1800kcal | 2000kcal | 2500kcal | 3000kcal

Będzie to idealne rozwiązanie, dla których trudność stanowi komponowanie wysokotłuszczowych posiłków z niską zawartością węglowodanów, ponieważ dotychczas fundamentem każdej potrawy był chleb, kasza oraz ziemniaki. Z naszymi pudełkami keto nabranie odpowiednich nawyków żywieniowych będzie dużo prostsze i na pewno łatwiej będzie wejść w stan ketozy – tak właśnie nazywamy proces pozyskiwania energii z tkanki tłuszczowej.

 

Jedną z głównych zalet diety ketogenicznej jest spadek tkanki tłuszczowej, dzięki czemu usprawnia się pracę serca, nerek i wielu innych narządów oraz układów. Obniża się również ciśnienie tętnicze krwi oraz zmniejsza się poziom cholesterolu, trójglicerydów i cukru. To wszystko zapobiega zawałom serca, udarom i miażdżycy tętnic.

 

Ketoza stosowana jest w leczeniu opornej na leki padaczki, szczególnie u dzieci. Stosuje się ją również (po niewielkiej modyfikacji) w leczeniu i kontrolowaniu cukrzycy. Prowadzone badania wskazują także na korzystny wpływ diety ketogenicznej przy leczeniu choroby Alzheimera, Parkinsona, autyzmu, stwardnienia zanikowego bocznego, nowotworów mózgu, bólów głowy oraz zaburzeniach snu.

 

Dieta Ketogeniczna sprawdzi się w różnych okolicznościach i właśnie to jest jej największą zaletą. Zadbaliśmy o to, by nie tylko znakomicie smakowała, ale także pięknie wyglądała. Nie ma tutaj miejsca na przypadkowość, wszystkie składniki zostały wyselekcjonowane i połączone ze sobą w taki sposób, by zachwycić nawet najbardziej wybredne podniebienia. Jesteśmy pewni, że każdy, kto raz jej spróbuje, wróci po więcej. Nie bez kozery nazywamy się BetterLife, a dieta keto naprawdę może odmienić zdrowie i życie na lepsze!

Średni rozkład makrosładników:

0 %
Białka
0 %
Tłuszczów
0 %
Węglowodanów

Dieta Keto to:

Zmniejszona podaż węglowodanów

Łatwiejsze palenie tkanki tłuszczowej dzięki ketozie

Wysublimowany smak

Wyjątkowe kompozycje potraw

4 posiłki w ciągu dnia

Niezmiennie wysoka jakość

Sprawdź nasze inne diety