Menu na tydzień od 30.11.2020 do 06.12.2020

Dieta Standard

Pora dniaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
ŚniadanieSłoneczna pasta z suszonymi pomidorami i szczypiorkiem (1,2)Orkiszowe placuszki z maślanką z musem jagodowym. (1,2,3)Pasta z ogórkiem kiszonym i szczypiorkiem z pieczywem (1,2,)Kaszka manna z porzeczakmi, okruszonymi orzechami oraz musem owocowym (1,2,6)Pasta warzywna oraz pumpernikiel (1,2)Francuskie, żytnie naleśniki z sosem pomarańczowym(1,2,3)Zielone muffinki z cukinią i szpinakiem w sosie pomidorowym (1,2,3)
Drugie śniadanieKoktajl mango z nasionami lnu (2)Krem z kiszonej kapusty z makaronem ryżowym (2,13)Koktajl gruszkowy z makiem (2,)Krem cebulowy z groszkiem ptysiowym. (1,2,13)koktajl śliwkowy z nasionami słonecznika (2,)Krem bakłażanowo- paprykowy z ryżem (2,,13)Koktajl wiśniowy z płatkami migdałów. (2,6)
ObiadRoladka drobiowa z serem sałatkowym i szpinakiem z ryżem tureckim w sosie pieczarkowym z surówką z białej kapusty (2) Gulasz po węgiersku z jelenia oraz puree ziemniaczano-brokułowym i buraczkiPolędwica wieprzowa z kaszą bulgur w sosie śmietanowym oraz surówka (1,2) Bulgogi z kurczaka, makaron sojowy z żółtkiem, porem i grzybami mun, surówka bałkańska (3,9) Morszczuk w sosie ziołowym z pieczonymi ziemniaczkami z tymiankiem oraz mini marchewką z sezamem(1,2,4,9)Kotlet mielony z łopatki w sosie szpinakowym, kluski śląskie, mizeria z ogórka. (1,2,3)Fajitas z indyka w peperonacie paprykowej z czarną soczewicą i szpinakiem w mleczku kokosowym
Podwieczorek​Sernik na ciepło z rodzynkami (1,2,3,10)Fit ciasto oreo z czerwonej fasoli w kremie. (2)Serek z wiórkami czekoladowymi, musem i owocami (2) Mazurek jaglany (2,)Budyń jaglany o smaku wiśni z wiórkami kokosowymi (2)Ciasto marchewkowe z twarożkiem waniliowym(1,2,3)Kokosowy pudding ryżowy z owocami i musem . (2)
KolacjaSałatka z soczewicąKolorowa zapiekanka warzywna z mozzarellą. (1,2,13)Sałatka z selera naciowego (1,13)Gołąbki z kapusty włoskiej, ryżem, mięsem drobiowym z sosem pomidorowymSałatka warzywna z jarmużem(2)Galantyna z kurczakiem i warzywami oraz pieczywo czosnkowe (2,3)Sałatka makaronowa z papryką, cebulą i pieczarkami (1)
ALERGENY:
1. Zboża zawierające gluten 2. Białka mleka krowiego 3. Jaja 4. Ryby 5. Skorupiaki 6. Orzechy 7. Orzechy ziemne 8. Soja 9. Sezam 10. Dwutlenek siarki i siarczany 11. Gorczyca 12. Łubin 13. Seler 14. Mięczaki

Dieta Sport

Pora dniaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
ŚniadanieSłoneczna pasta z suszonymi pomidorami i szczypiorkiem, szynka (1,2) Proteinowe orkiszowe placuszki z maślanką z musem jagodowym. (1,2,3)Pasta z ogórkiem kiszonym i szczypiorkiem z pieczywem, szynka (1,2,) Proteinowa kaszka manna z porzeczkami, okruszonymi orzechami oraz musem owocowym (1,2)Pasta warzywna oraz pumpernikiel (1,2)Proteinowe francuskie, żytnie naleśniki z sosem pomarańczowym(1,2,3)Zielone muffinki z cukinią, szpinakiem i szynką w sosie pomidorowym(1,2,3)
Drugie śniadanieProteinowy koktajl mango z nasionami lnu (2)Krem z kiszonej kapusty z makaronem ryżowym i kawałkami mięsa wieprzowego (2,13)Proteinowy koktajl gruszkowy z makiem (2,)Krem cebulowy z mięsem gęsim i groszkiem ptysiowym. (1,2,13) Proteinowy koktajl śliwkowy z nasionami słonecznika (2,)Krem bakłażanowo- paprykowy z ryżem i kawałkami wołowiny (2,13)Proteinowy koktajl wiśniowy z płatkami migdałów. (2,6)
ObiadRoladka drobiowa z serem sałatkowym i szpinakiem z ryżem tureckim w sosie pieczarkowym z surówką z białej kapusty (2)Gulasz po węgiersku z jelenia oraz puree ziemniaczano-brokułowym i buraczki Polędwica wieprzowa z kaszą bulgur w sosie śmietanowym oraz surówka (1,2)Bulgogi z kurczaka, makaron sojowy z żółtkiem, porem i grzybami mun, surówka bałkańska (3,9) Morszczuk w sosie ziołowym z pieczonymi ziemniaczkami z tymiankiem oraz mini marchewką z sezamem(1,2,4,9)Kotlet mielony z łopatki w sosie szpinakowym, kluski śląskie, mizeria z ogórka. (1,2,3)Fajitas z indyka w peperonacie paprykowej z czarną soczewicą i szpinakiem w mleczku kokosowym
PodwieczorekSernik na ciepło z rodzynkami (1,2,3,10)Fit ciasto oreo z czerwonej fasoli w kremie. (2)Serek z wiórkami czekoladowymi, musem i owocami (2)Mazurek jaglany (2,) Budyń jaglany o smaku wiśni z wiórkami kokosowymi (2)Ciasto marchewkowe z twarożkiem waniliowym(1,2,3) Kokosowy pudding ryżowy z owocami i musem . (2)
KolacjaSałatka z soczewicą i indykiemKolorowa zapiekanka warzywna z mozzarellą i mielonym wieprzowym . (1,2,13) Sałatka z selera naciowego i kurczakiem (1,13) Gołąbki z kapusty włoskiej, ryżem, mięsem drobiowym z sosem pomidorowymSałatka warzywna z jarmużem, matias (2,4)Galantyna z kurczakiem i warzywami oraz pieczywo czosnkowe (2,3)Sałatka makaronowa z papryką, cebulą i pieczarkami, szynka (1)
ALERGENY:
1. Zboża zawierające gluten 2. Białka mleka krowiego 3. Jaja 4. Ryby 5. Skorupiaki 6. Orzechy 7. Orzechy ziemne 8. Soja 9. Sezam 10. Dwutlenek siarki i siarczany 11. Gorczyca 12. Łubin 13. Seler 14. Mięczaki

Dieta Sport Plus

Pora dniaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
ŚniadanieSłoneczna pasta z suszonymi pomidorami i szczypiorkiem oraz szynka(1,2)Proteinowe orkiszowe placuszki z maślanką z musem jagodowym. (1,2,3)Pasta z ogórkiem kiszonym i szczypiorkiem z pieczywem, szynka (1,2,)Proteinowa kaszka manna z porzeczkami, okruszonymi orzechami oraz musem owocowym (1,2) Pasta z wędzonej ryby i pasta warzywna, pumpernikiel (1,2,4) Proteinowe francuskie, żytnie naleśniki z sosem pomarańczowym(1,2,3)Zielone muffinki z cukinią, szpinakiem i szynką w sosie pomidorowym(1,2,3)
Drugie śniadaniePulled beef z kaszą jęczmienną i warzywami okopowymi (1,10)Kurczak na słodko kwaśno z pędami bambusa oraz ryż jaśminowy, surówka z papryką (2)Pulpeciki cielęce z puree ziemniaczano-buraczanym, brokuł z kalafior (2)Ossobuco- wolno gotowana wołowina z frytkami z batatów oraz sałatka z rukoliOkoń nilowy gotowany w mleku z pieczonym czosnkiem, kus-kus z puree kalafiora i coulis paprykowe (2,4) Ragout z udka indyka w sosie własnym z kaszą gryczaną i modrą kapustą (1,10)Kurczak w sosie śmietanowym z makaronem świderki z marchewką z groszkiem (1,2)
ObiadRoladka drobiowa z serem sałatkowym i szpinakiem z ryżem tureckim w sosie pieczarkowym z surówką z białej kapusty (2)Gulasz po węgiersku z jelenia oraz puree ziemniaczano-brokułowym i buraczkiPolędwica wieprzowa z kaszą bulgur w sosie śmietanowym oraz surówka (1,2) Bulgogi z kurczaka, makaron sojowy z żółtkiem, porem i grzybami mun, surówka bałkańska (3,9)Morszczuk w sosie ziołowym z pieczonymi ziemniaczkami z tymiankiem oraz mini marchewką z sezamem(1,2,4,9) Kotlet mielony z łopatki w sosie szpinakowym, kluski śląskie, mizeria z ogórka. (1,2,3)Fajitas z indyka w peperonacie paprykowej z czarną soczewicą i szpinakiem w mleczku kokosowym
PodwieczorekSernik na ciepło z rodzynkami (1,2,3,10) Fit ciasto oreo z czerwonej fasoli w kremie. (2)Serek z wiórkami czekoladowymi, musem i owocami (2)Mazurek jaglany (2,)Budyń jaglany o smaku wiśni z wiórkami kokosowymi (2)Ciasto marchewkowe z twarożkiem waniliowym(1,2,3)Kokosowy pudding ryżowy z owocami i musem . (2)
KolacjaSałatka z soczewicą i indykiemKolorowa zapiekanka warzywna z mięsem, mozzarellą. (1,2,13)Sałatka z selera naciowego z kurczakiem (1,13)Gołąbki z kapusty włoskiej, ryżem, mięsem drobiowym z sosem pomidorowym Sałatka warzywna z jarmużem, matias(2,4)Galantyna z kurczakiem i warzywami oraz pieczywo czosnkowe (2,3)Sałatka makaronowa z papryką, cebulą i pieczarkami , szynka(1)
PrzekąskaKoktajl proteinowy (2)Koktajl proteinowy (2)Koktajl proteinowy (2)Koktajl proteinowy (2)Koktajl proteinowy (2)Koktajl proteinowy (2)Koktajl proteinowy (2)
ALERGENY:
1. Zboża zawierające gluten 2. Białka mleka krowiego 3. Jaja 4. Ryby 5. Skorupiaki 6. Orzechy 7. Orzechy ziemne 8. Soja 9. Sezam 10. Dwutlenek siarki i siarczany 11. Gorczyca 12. Łubin 13. Seler 14. Mięczaki

Dieta Wegetariańska

Pora dniaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
ŚniadanieSłoneczna pasta z suszonymi pomidorami i szczypiorkiem (1,2)Orkiszowe placuszki z maślanką z musem jagodowym. (1,2,3)Pasta z ogórkiem kiszonym i szczypiorkiem z pieczywem (1,2,Kaszka manna z porzeczakmi, okruszonymi orzechami oraz musem owocowym (1,2,6) Pasta warzywna oraz pumpernikiel (1,2)Francuskie, żytnie naleśniki z sosem pomarańczowym(1,2,3)Zielone muffinki z cukinią i szpinakiem w sosie pomidorowym (1,2,3)
Drugie śniadanieKoktajl mango z nasionami lnu (2) Krem z kiszonej kapusty z makaronem ryżowym (2,13)Koktajl gruszkowy z makiem (2,)Krem cebulowy z groszkiem ptysiowym. (1,2,13)koktajl śliwkowy z nasionami słonecznika (2,) Krem bakłażanowo- paprykowy z ryżem (2,13)Koktajl wiśniowy z płatkami migdałów. (2,6)
ObiadRoladka z cukini z serem sałatkowym i szpinakiem z ryżem tureckim w sosie pieczarkowym z surówką z białej kapusty (2)Gulasz z bakłażana z orzechami, puree ziemniaczano-brokułowym i buraczkami (6) Placuszki z kaszy bulgur ze słonecznikiem i warzywami oraz surówka koperkowa (1,3,10,13)Gnocchi buraczkowe z serem pleśniowym i prażonym orzechem włoskim, surówka bałkańska (1,2,6)Grillowany ser brie z pieczonymi ziemniaczkami z tymiankiem w sosie ziołowym oraz marchewka z sezamem. (,2,9)Kotlet z kalafiora w sosie śmietanowo- szpinakowym z kluskami śląskimi , mizeria z ogórka. (1,2,3)Pieczone tofu z czarną soczewicą i szpinakiem w mleczku kokosowym (8)
PodwieczorekSernik na ciepło z rodzynkami (1,2,3,10) Fit ciasto oreo z czerwonej fasoli w kremie. (2)Serek z wiórkami czekoladowymi, musem i owocami (2)Mazurek jaglany (2,)Budyń jaglany o smaku wiśni z wiórkami kokosowymi (2)Ciasto marchewkowe z twarożkiem waniliowym(1,2,3) Kokosowy pudding ryżowy z owocami . (2)
KolacjaSałatka z soczewicąKolorowa zapiekanka warzywna z mozzarellą. (1,2,13)Sałatka z selera naciowego (1,13)Gołąbki z warzywami Sałatka warzywna z jarmużem(2)Sałatka grecka (2)Sałatka makaronowa z papryką, cebulą i pieczarkami (1)
ALERGENY:
1. Zboża zawierające gluten 2. Białka mleka krowiego 3. Jaja 4. Ryby 5. Skorupiaki 6. Orzechy 7. Orzechy ziemne 8. Soja 9. Sezam 10. Dwutlenek siarki i siarczany 11. Gorczyca 12. Łubin 13. Seler 14. Mięczaki

Dieta Kulturystyczna - Pakiet Mały

Pora dniaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
I POSIŁEKMakaron pełnoziarnisty/ ryżowy - 100 g, Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Warzywa - 50 g Makaron pełnoziarnisty/ ryżowy - 100 g, Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Warzywa - 50 g Makaron pełnoziarnisty/ ryżowy - 100 g, Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Warzywa - 50 g Makaron pełnoziarnisty/ ryżowy - 100 g, Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Warzywa - 50 g Makaron pełnoziarnisty/ ryżowy - 100 g, Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Warzywa - 50 g Makaron pełnoziarnisty/ ryżowy - 100 g, Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Warzywa - 50 g Makaron pełnoziarnisty/ ryżowy - 100 g, Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Warzywa - 50 g
II POSIŁEKMięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Ryż basmati/ paraboiled/jaśminowy - 100 g, Warzywa - 50 g Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Ryż basmati/ paraboiled/jaśminowy - 100 g, Warzywa - 50 g Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Ryż basmati/ paraboiled/jaśminowy - 100 g, Warzywa - 50 g Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Ryż basmati/ paraboiled/jaśminowy - 100 g, Warzywa - 50 g Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Ryż basmati/ paraboiled/jaśminowy - 100 g, Warzywa - 50 g Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Ryż basmati/ paraboiled/jaśminowy - 100 g, Warzywa - 50 g Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 200 g, Ryż basmati/ paraboiled/jaśminowy - 100 g, Warzywa - 50 g
III POSIŁEKZiemniaki - 350 g, Wołowina, pieczeń - 200 g, Warzywa - 50 gZiemniaki - 350 g, Wołowina, pieczeń - 200 g, Warzywa - 50 gZiemniaki - 350 g, Wołowina, pieczeń - 200 g, Warzywa - 50 gZiemniaki - 350 g, Wołowina, pieczeń - 200 g, Warzywa - 50 gZiemniaki - 350 g, Wołowina, pieczeń - 200 g, Warzywa - 50 gZiemniaki - 350 g, Wołowina, pieczeń - 200 g, Warzywa - 50 gZiemniaki - 350 g, Wołowina, pieczeń - 200 g, Warzywa - 50 g
ALERGENY:
1. Zboża zawierające gluten 2. Białka mleka krowiego 3. Jaja 4. Ryby 5. Skorupiaki 6. Orzechy 7. Orzechy ziemne 8. Soja 9. Sezam 10. Dwutlenek siarki i siarczany 11. Gorczyca 12. Łubin 13. Seler 14. Mięczaki

Dieta Kulturystyczna - Pakiet Duży

Pora dniaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
I POSIŁEKMakaron pełnoziarnisty/ryżowy - 125 g, Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Warzywa - 70 g Makaron pełnoziarnisty/ryżowy - 125 g, Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Warzywa - 70 g Makaron pełnoziarnisty/ryżowy - 125 g, Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Warzywa - 70 g Makaron pełnoziarnisty/ryżowy - 125 g, Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Warzywa - 70 g Makaron pełnoziarnisty/ryżowy - 125 g, Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Warzywa - 70 g Makaron pełnoziarnisty/ryżowy - 125 g,Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Warzywa - 70 g Makaron pełnoziarnisty/ryżowy - 125 g,Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Warzywa - 70 g
II POSIŁEKMięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Ryż basmati/paraboiled/jaśminowy - 125 g, Warzywa - 70 g Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Ryż basmati/paraboiled/jaśminowy - 125 g, Warzywa - 70 g Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Ryż basmati/paraboiled/jaśminowy - 125 g, Warzywa - 70 g Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Ryż basmati/paraboiled/jaśminowy - 125 g, Warzywa - 70 g Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Ryż basmati/paraboiled/jaśminowy - 125 g, Warzywa - 70 g Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Ryż basmati/paraboiled/jaśminowy - 125 g, Warzywa - 70 g Mięso z piersi kurczaka, bez skóry - 250 g, Ryż basmati/paraboiled/jaśminowy - 125 g, Warzywa - 70 g
III POSIŁEKZiemniaki - 500 g, Wołowina, pieczeń - 250 g, Warzywa - 70 gZiemniaki - 500 g, Wołowina, pieczeń - 250 g, Warzywa - 70 gZiemniaki - 500 g, Wołowina, pieczeń - 250 g, Warzywa - 70 gZiemniaki - 500 g, Wołowina, pieczeń - 250 g, Warzywa - 70 gZiemniaki - 500 g, Wołowina, pieczeń - 250 g, Warzywa - 70 gZiemniaki - 500 g, Wołowina, pieczeń - 250 g, Warzywa - 70 gZiemniaki - 500 g, Wołowina, pieczeń - 250 g, Warzywa - 70 g
ALERGENY:
1. Zboża zawierające gluten 2. Białka mleka krowiego 3. Jaja 4. Ryby 5. Skorupiaki 6. Orzechy 7. Orzechy ziemne 8. Soja 9. Sezam 10. Dwutlenek siarki i siarczany 11. Gorczyca 12. Łubin 13. Seler 14. Mięczaki

Dieta Kulturystyczna Plus - Pakiet Mały

Pora dniaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
ŚNIADANIEŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3) Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka) Warzywa - 40 g (0.4 x Porcja) Wołowina - 200 g (2 x Porcja)ŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3) Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka) Warzywa - 40 g (0.4 x Porcja) Wołowina - 200 g (2 x Porcja)ŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3) Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka) Warzywa - 40 g (0.4 x Porcja) Wołowina - 200 g (2 x Porcja)ŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3) Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka) Warzywa - 40 g (0.4 x Porcja) Wołowina - 200 g (2 x Porcja)ŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3) Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka) Warzywa - 40 g (0.4 x Porcja) Wołowina - 200 g (2 x Porcja)ŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3) Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka) Warzywa - 40 g (0.4 x Porcja) Wołowina - 200 g (2 x Porcja)ŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3) Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka) Warzywa - 40 g (0.4 x Porcja) Wołowina - 200 g (2 x Porcja)
I POSIŁEKI POSIŁEK- PAKIET MAŁY Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Ryż, - 66 g (6.6 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Ryż, - 66 g (6.6 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Ryż, - 66 g (6.6 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Ryż, - 66 g (6.6 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Ryż, - 66 g (6.6 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Ryż, - 66 g (6.6 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Ryż, - 66 g (6.6 x Łyżka)
II POSIŁEKI POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Makaron, - 100 g (1.25 x Szklanka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Makaron, - 100 g (1.25 x Szklanka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Makaron, - 100 g (1.25 x Szklanka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Makaron, - 100 g (1.25 x Szklanka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Makaron, - 100 g (1.25 x Szklanka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Makaron, - 100 g (1.25 x Szklanka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja) Makaron, - 100 g (1.25 x Szklanka)
III POSIŁEKI POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Owoce - 30 g (0.6 x Porcja) Odżywka białkowa - 40 g (1.33 x Porcja) Płatki - 100 g (10 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Owoce - 30 g (0.6 x Porcja) Odżywka białkowa - 40 g (1.33 x Porcja) Płatki - 100 g (10 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Owoce - 30 g (0.6 x Porcja) Odżywka białkowa - 40 g (1.33 x Porcja) Płatki - 100 g (10 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Owoce - 30 g (0.6 x Porcja) Odżywka białkowa - 40 g (1.33 x Porcja) Płatki - 100 g (10 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Owoce - 30 g (0.6 x Porcja) Odżywka białkowa - 40 g (1.33 x Porcja) Płatki - 100 g (10 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Owoce - 30 g (0.6 x Porcja) Odżywka białkowa - 40 g (1.33 x Porcja) Płatki - 100 g (10 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1) Owoce - 30 g (0.6 x Porcja) Odżywka białkowa - 40 g (1.33 x Porcja) Płatki - 100 g (10 x Łyżka)
IV POSIŁEKI POSIŁEK- PAKIET MAŁY Ziemniaki - 280 g (4 x Sztuka) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Wołowina - 140 g (1.4 x Porcja)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY Ziemniaki - 280 g (4 x Sztuka) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Wołowina - 140 g (1.4 x Porcja)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY Ziemniaki - 280 g (4 x Sztuka) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Wołowina - 140 g (1.4 x Porcja)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY Ziemniaki - 280 g (4 x Sztuka) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Wołowina - 140 g (1.4 x Porcja)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY Ziemniaki - 280 g (4 x Sztuka) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Wołowina - 140 g (1.4 x Porcja)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY Ziemniaki - 280 g (4 x Sztuka) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Wołowina - 140 g (1.4 x Porcja)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY Ziemniaki - 280 g (4 x Sztuka) Warzywa - 100 g (1 x Porcja) Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta) Wołowina - 140 g (1.4 x Porcja)
ALERGENY:
1. Zboża zawierające gluten 2. Białka mleka krowiego 3. Jaja 4. Ryby 5. Skorupiaki 6. Orzechy 7. Orzechy ziemne 8. Soja 9. Sezam 10. Dwutlenek siarki i siarczany 11. Gorczyca 12. Łubin 13. Seler 14. Mięczaki

Dieta Kulturystyczna Plus - Pakiet Duży

Pora dniaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
ŚNIADANIEŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3)Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka)Warzywa - 50 g (0.5 x Porcja)Wołowina - 250 g (2.5 x Porcja)ŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3)Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka)Warzywa - 50 g (0.5 x Porcja)Wołowina - 250 g (2.5 x Porcja)ŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3)Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka)Warzywa - 50 g (0.5 x Porcja)Wołowina - 250 g (2.5 x Porcja)ŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3)Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka)Warzywa - 50 g (0.5 x Porcja)Wołowina - 250 g (2.5 x Porcja)ŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3)Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka)Warzywa - 50 g (0.5 x Porcja)Wołowina - 250 g (2.5 x Porcja)ŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3)Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka)Warzywa - 50 g (0.5 x Porcja)Wołowina - 250 g (2.5 x Porcja)ŚNIADANIE PAKIET MAŁY (3)Jaja kurze całe - 168 g (3 x Sztuka)Warzywa - 50 g (0.5 x Porcja)Wołowina - 250 g (2.5 x Porcja)
I POSIŁEK POSIŁEK- PAKIET MAŁYWarzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 175 g (1.75 x Porcja)Ryż, - 83 g (8.3 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁYWarzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 175 g (1.75 x Porcja)Ryż, - 83 g (8.3 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁYWarzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 175 g (1.75 x Porcja)Ryż, - 83 g (8.3 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁYWarzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 175 g (1.75 x Porcja)Ryż, - 83 g (8.3 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁYWarzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 175 g (1.75 x Porcja)Ryż, - 83 g (8.3 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁYWarzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 175 g (1.75 x Porcja)Ryż, - 83 g (8.3 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁYWarzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 175 g (1.75 x Porcja)Ryż, - 83 g (8.3 x Łyżka)
II POSIŁEKI POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja)Makaron, - 125 g (1.56 x Szklanka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja)Makaron, - 125 g (1.56 x Szklanka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja)Makaron, - 125 g (1.56 x Szklanka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja)Makaron, - 125 g (1.56 x Szklanka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja)Makaron, - 125 g (1.56 x Szklanka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja)Makaron, - 125 g (1.56 x Szklanka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Kurczak - 140 g (1.4 x Porcja)Makaron, - 125 g (1.56 x Szklanka)
III POSIŁEKI POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Owoce - 40 g (0.8 x Porcja)Odżywka białkowa - 50 g (1.67 x Porcja)Płatki - 150 g (15 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Owoce - 40 g (0.8 x Porcja)Odżywka białkowa - 50 g (1.67 x Porcja)Płatki - 150 g (15 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Owoce - 40 g (0.8 x Porcja)Odżywka białkowa - 50 g (1.67 x Porcja)Płatki - 150 g (15 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Owoce - 40 g (0.8 x Porcja)Odżywka białkowa - 50 g (1.67 x Porcja)Płatki - 150 g (15 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Owoce - 40 g (0.8 x Porcja)Odżywka białkowa - 50 g (1.67 x Porcja)Płatki - 150 g (15 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Owoce - 40 g (0.8 x Porcja)Odżywka białkowa - 50 g (1.67 x Porcja)Płatki - 150 g (15 x Łyżka)I POSIŁEK- PAKIET MAŁY (1)Owoce - 40 g (0.8 x Porcja)Odżywka białkowa - 50 g (1.67 x Porcja)Płatki - 150 g (15 x Łyżka)
IV POSIŁEKI POSIŁEK- PAKIET MAŁYZiemniaki - 400 g (5.71 x Sztuka)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Wołowina - 175 g (1.75 x Porcja)I POSIŁEK- PAKIET MAŁYZiemniaki - 400 g (5.71 x Sztuka)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Wołowina - 175 g (1.75 x Porcja)I POSIŁEK- PAKIET MAŁYZiemniaki - 400 g (5.71 x Sztuka)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Wołowina - 175 g (1.75 x Porcja)I POSIŁEK- PAKIET MAŁYZiemniaki - 400 g (5.71 x Sztuka)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Wołowina - 175 g (1.75 x Porcja)I POSIŁEK- PAKIET MAŁYZiemniaki - 400 g (5.71 x Sztuka)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Wołowina - 175 g (1.75 x Porcja)I POSIŁEK- PAKIET MAŁYZiemniaki - 400 g (5.71 x Sztuka)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Wołowina - 175 g (1.75 x Porcja)I POSIŁEK- PAKIET MAŁYZiemniaki - 400 g (5.71 x Sztuka)Warzywa - 100 g (1 x Porcja)Przyprawy - 0 g (0 x Szczypta)Wołowina - 175 g (1.75 x Porcja)
ALERGENY:
1. Zboża zawierające gluten 2. Białka mleka krowiego 3. Jaja 4. Ryby 5. Skorupiaki 6. Orzechy 7. Orzechy ziemne 8. Soja 9. Sezam 10. Dwutlenek siarki i siarczany 11. Gorczyca 12. Łubin 13. Seler 14. Mięczaki