logoR-1.png

Dieta Sport

Dieta Sport została stworzona z myślą o osobach uprawiających różnorodną aktywność fizyczną kilka razy w tygodniu.

Dostępne warianty:

Klasyczny (5 posiłków):

1200kcal | 1500kcal | 1800kcal | 2000kcal | 2500kcal | 3000kcal | 3500kcal | 4000kcal

Catering sportowy – Dieta Sport

Dieta Sport charakteryzuje się między innymi zwiększoną podażą białka względem innych diet. Ponadto kolacja w cateringu sportowym jest obfita, biorąc pod uwagę gęstość energetyczną. Dieta Sport zapewnia wyjątkowy wachlarz smaków przy jednoczesnym dostarczeniu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzięki szerokiej ofercie wariantów oraz kaloryczności można dobrać dietę idealnie pasującą do aktualnych potrzeb organizmu. Właśnie dlatego catering dietetyczny sportowy sprawdzi się w przypadku osób, które prowadzą aktywny tryb życia, ćwicząc co najmniej kilka razy w tygodniu.

Średni rozkład makrosładników:

Białka
0 %
Tłuszczów
0 %
Węglowodanów
0 %

Catering dietetyczny sportowy – zalety

Odpowiednia dieta i regularna aktywność fizyczna są kluczowe, jeśli chcemy utrzymać ciało w dobrej kondycji. Dieta Sport sprawdzi się u osób uprawiających sporty siłowe, kolarzy, biegaczy czy pływaków. Dyscyplina sportu nie jest tutaj ograniczeniem, choć jeśli jesteśmy nastawieni na osiąganie konkretnych wyników, należy zwrócić uwagę na kaloryczność diety i typ przyjmowanych posiłków. W BetterLife opcji jest wiele, co jest pierwszą z zalet naszego cateringu dietetycznego sportowego.

Niezależnie od tego, jaki wariant wybierzesz, oferowane przez nas 5 posiłków dostarczy Twojemu organizmowi średnio 25% białka, 20% tłuszczów i 55% węglowodanów. Nic tak nie nauczy Cię również regularności, jak dieta pudełkowa. Sport wymaga jej na każdym kroku, biorąc pod uwagę zarówno wykonywane serie ćwiczeń, jak i pory spożywania posiłków. Wypracowanie w sobie dobrych nawyków jest mianowicie kluczem do sukcesu, który pomożemy Ci osiągnąć.

 

Dieta sportowa – catering BetterLife

Jesteś sportowym freakiem i szukasz diety dopasowanej do swoich potrzeb? A może podchodzisz do tematu śmiertelnie poważnie, stawiając sobie coraz ambitniejsze cele? Niezależnie od tego, co Ci w duszy gra, catering sportowy BetterLife spełni Twoje oczekiwania. Zwiększona ilość białka w diecie pozwoli uniknąć zjawiska katabolizmu, a starannie dobrane produkty od lokalnych dostawców wpłyną na wyjątkowy smak dań. Z nami poczujesz, że cheat day nie jest Ci potrzebny, co przełoży się na jeszcze lepsze wyniki w sporcie.

Bądź jak Robert Lewandowski lub Iga Świątek i spraw sobie dietę mistrzów. Tylko od Ciebie zależy, jak za kilka lat będzie wyglądać Twoje życie. Zbilansowana dieta może nie przyczyni się do tego, że będziesz zarabiać miliony, ale sylwetka jak milion dolarów jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu po nią sięgnij

Dieta Sport to:

Zwiększona podaż białka w diecie

Kolacje o większej gęstości energetycznej

Różnorodność składników i posiłków

Szeroki wybór wariantów i kaloryczności

Zawsze wysoka jakość i wyjątkowy smak

Sprawdź nasze inne diety