logoR-1.png

Dieta Wege

Dieta Wege udowodni każdemu jak piękna, kolorowa i zróżnicowana może być dieta wegetariańska.

Dostępne warianty:

Klasyczny (5 posiłków):

1200kcal | 1500kcal | 1800kcal | 2000kcal | 2500kcal | 3000kcal
Kompozycje potraw w diecie Wege zaspokoją nawet najbardziej wybredny gust. Dzięki zastosowaniu różnorodnych produktów pochodzenia roślinnego, nabiału i jaj uzyskaliśmy wyjątkowe połączenia smakowe, przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnej podaży składników odżywczych. Dieta Wege będzie idealna dla osób, które całkowicie zrezygnowały ze spożywania mięsa lub chcą znacznie ograniczyć jego ilość w swojej diecie.

Średni rozkład makrosładników:

Białka
0 %
Tłuszczów
0 %
Węglowodanów
0 %

Dieta Wege to:

Zbilansowany rozkład makroskładników

Różnorodność składników roślinnych i nabiałowych​

Szeroki wybór wariantów i kaloryczności

Niezmiennie wysoka jakość

Wyjątkowy smak

Previous slide
Next slide

Sprawdź nasze inne diety

Wegetariańska dieta pudełkowa

Kompozycje potraw w Diecie Wege zaspokoją apetyt nawet najbardziej wybrednych osób. Dzięki zastosowaniu różnorodnych produktów pochodzenia roślinnego, nabiału i jaj uzyskaliśmy wyjątkowe połączenia smakowe, przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnej podaży składników odżywczych. Wegetariańska dieta pudełkowa będzie idealna dla osób, które całkowicie zrezygnowały ze spożywania mięsa lub chcą znacznie ograniczyć jego ilość w codziennych posiłkach.

Catering wegetariański – zalety

Zalet cateringu wegetariańskiego jest niezliczona ilość, choć znajdą się pewnie też tacy, którzy zadadzą kultowe już pytanie: a białko skąd bierzesz? Rozwiewając wszelkie wątpliwości, źródłem białka w diecie wegetariańskiej są jajka, mleko oraz produkty mleczne. W przypadku nietolerancji laktozy można je zastąpić białkami roślinnymi. Te znajdziemy w roślinach strączkowych, produktach zbożowych oraz pestkach, nasionach i orzechach.

Wege dieta pudełkowa jednak nie samym “brakiem białka” żyje. Znacznie większą popularność zawdzięcza:


  • niskiemu poziomowi złego cholesterolu
  • małej ilości nasyconych kwasów tłuszczowych
  • zwiększonej ilości witamin, minerałów i przeciwutleniaczy
  • zdolności zapobiegania chorobom cywilizacyjnym i nowotworowym
  • zdolności zapobiegania cukrzycy typu 2 i chorobom układu sercowo-naczyniowego.

Dieta wegetariańska pudełkowa to także świetny sposób na zrzucenie kilku nadprogramowych kilogramów, które pojawiają się zazwyczaj wtedy, gdy nie mamy czasu gotować i sięgamy po produkty wysoko przetworzone. Nie jest to działanie, które rekomendujemy na dłuższą metę, ale jeśli chcesz zabłysnąć na weselu przyjaciółki lub przyjaciela, które jest za tydzień, a nie mieścisz się w wymarzoną sukienkę lub Twój sześciopak w niewyjaśnionych okolicznościach zmienił się w czteropak – wyeliminowanie mięsa z diety powinno pomóc.

Catering dietetyczny BetterLife – dieta wegetariańska

Dieta Wege od BetterLife to symfonia smaków i aromatów okraszona wszystkimi kolorami tęczy. Nie przesadzamy – naprawdę tak jest. Dbamy o to, żeby proponowane przez nas dania były nie tylko smaczne, ale także estetycznie podane. No wiecie – żeby pożerać je również wzrokiem, dzięki czemu możliwe będzie osiągnięcie uczucia sytości już od samego patrzenia. Dieta pudełkowa wege w naszym wykonaniu jest także odpowiedzią na bolączki wegetarian, którzy nie zawsze znajdują coś dla siebie, wychodząc z ekipą na miasto. Catering dietetyczny w formie diety pudełkowej rozwiąże ten problem raz na zawsze.