logoR-1.png

Dieta Standard

Dieta Standard to idealna propozycja, dla osób które chcą rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem.

Dostępne warianty:

Klasyczny (5 posiłków):
1200kcal | 1500kcal | 1800kcal | 2000kcal | 2500kcal | 3000kcal

Różnorodne posiłki, o wyjątkowych walorach smakowych, dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Duży wybór kaloryczności sprawia, że dieta Standard pomoże osiągnąć każdy cel – zmianę masy ciała, wdrożenie nowych nawyków żywieniowych, poprawę stanu zdrowia. Różnorodne posiłki, o wyjątkowych walorach smakowych, dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Duży wybór kaloryczności sprawia, że dieta Standard pomoże osiągnąć każdy cel – zmianę masy ciała, wdrożenie nowych nawyków żywieniowych, poprawę stanu zdrowia.

Średni rozkład makrosładników:

Białka
0 %
Tłuszczów
0 %
Węglowodanów
0 %

Dieta Standard to:

Zbilansowany rozkład makroskładników

Szeroki wybór wariantów i kaloryczności

Różnorodność składników i posiłków

Niezmiennie wysoka jakość

Wyjątkowy smak

Previous slide
Next slide

Sprawdź nasze inne diety

Fit catering – Dieta Standard

Zróżnicowane posiłki o wyjątkowych walorach smakowych dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Taka właśnie jest Dieta Standard, w której duży wybór kaloryczności sprawia, że pomoże Ci osiągnąć każdy cel – zmianę masy ciała, wdrożenie nowych nawyków żywieniowych czy ogólną poprawę stanu zdrowia. Fit catering to także świetny sposób na kontynuację dotychczasowych osiągnięć z zakresu zdrowego odżywiania, dzięki czemu nauczysz się regularności i zyskasz przestrzeń na nowe wyzwania.

Zdrowy catering – zalety

Zdrowy catering to same zalety, a Dieta Standard jest tego potwierdzeniem. Dzięki zbilansowanemu rozkładowi makroskładników nie musisz obawiać się o jakiekolwiek niedobory, bo każdego dnia będziesz dostarczać swojemu organizmowi to, co dla niego najlepsze. Czym jeszcze charakteryzuje się fit dieta? Catering dietetyczny rozwiąże problem wiecznego braku czasu i niejako wydłuży dobę, z czego szczególnie ucieszą się osoby zapracowane. Kluczowe w prowadzeniu zdrowego trybu życia są bowiem zdrowe posiłki, których nie będziemy w stanie przygotować bez wcześniejszego zrobienia zakupów. Można oczywiście posiłkować się zakupami online z dostawą do domu, jednak nawet mając składniki, nadal pozostaje kwestia poświęcenia czasu na gotowanie. Fit catering rozwiąże ten problem raz na zawsze.


Niewątpliwą zaletą Diety Standard jest także dowolność w wyborze konkretnych wariantów boxów: Klasyczny pięcioposiłkowy, Office Box trzyposiłkowy lub Lunch Box trzyposiłkowy. Bez względu na to, na którą opcję się zdecydujesz, dostarczysz organizmowi średnio 20% białka, 30% tłuszczów i 50% węglowodanów. Tak rozłożone proporcje w szybki sposób pokażą Ci, czym tak naprawdę jest zdrowa dieta. Catering nie tylko urozmaici Twój jadłospis, ale także udowodni, że ludzkie ciało jest zdolne do wszystkiego, jeśli tylko da się mu odpowiednie narzędzia do rozwoju. Tyczy się to nie tylko sportowców, ale także osób uprawiających sport amatorsko.

Fit dieta Better Life – catering dietetyczny

Dieta Standard od BetterLife jest przysłowiową wędką, która w połączeniu z aktywnością fizyczną przyniesie wymierne korzyści w postaci pięknej sylwetki i dobrej kondycji. Sprawdzi się zarówno dla osób chcących kontynuować swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem, jak i dla osób początkujących.