SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Otwock

dieta pudełkowa otwock

Zastanawiając się, jaka dieta pudełkowa najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku, pod uwagę wziąć należy kilka czynników. Inny catering dietetyczny sprawdzi się bowiem u osoby z nadwagą, inny u profesjonalnego sportowca, a jeszcze inny – u pacjenta borykającego się z nietolerancjami pokarmowymi.

Nasz catering dietetyczny dowożący posiłki między innymi do Otwocka, oferuje kilka różnych jadłospisów. Do wyboru jest tutaj menu Standard, Sport, Sport Plus, Wegetariańskie, Minus Gluten i Lactose, Minus Lactose oraz Indywidualne. Nasz catering na zamówienie dostępny jest w kalorycznościach od 1000 do 3500 kcal. Nasi eksperci z chęcią pomogą Państwu w wyborze diety dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb. Osoby korzystające z naszych usług liczyć mogą na bezpłatne konsultacje z dietetykiem i trenerem personalnym. Nasze posiłki przygotowywane są wyłącznie z najwyższej jakości produktów zamawianych ze sprawdzonych gospodarstw. Stosowane przez Better Life opakowania posiadają stosowne atesty.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00