SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Wrocław

dieta pudełkowa wrocław

Stosownie dobrana dieta dla sportowca stanowi doskonałe uzupełnienie regularnych treningów na siłowni. Efektem tego jest rozwój czystej masy mięśniowej w połączeniu z ograniczeniem zawartości tkanki tłuszczowej. Ułożenie jadłospisu dla pasjonata sportów nie należy do najłatwiejszych zadań – dysponować należy tu bowiem wiedzą odnośnie zachodzących w organizmie zależności i tego, jak z pomocą odpowiedniej diety i ćwiczeń można na nie wpływać.

Z pomocą przychodzi dobry catering dietetyczny stworzony z myślą o profesjonalnych sportowcach. Szukając sprawdzonego cateringu dietetycznego dostarczającego posiłki we Wrocławiu, warto zainteresować się ofertą naszej firmy Better Life. Oferujemy 2 rodzaje diet dla fanów sportu: Sport oraz Sport Plus. Druga z nich charakteryzuje się wyższą zawartością białka i węglowodanów oraz obecnością darmowego koktajlu proteinowego. Jadłospisy te dostępne są w kalorycznościach od 1500 do 3500 kcal, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00