Dieta Wege

  • Dłuższy okres = niższa cena za każdy dzień!

  • Dodając 7 dni, cena jednego zestawu wyniesie xx
    Zamówienie obejmuje 14 dni. Cena jednego zestawu wynosi xx
    Łączny koszt zamówienia wynosi xx

Dostępne warianty: 5 posiłków
Dostępne kaloryczności: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2500

 

Dieta Wegetariańska udowodni każdemu jak piękna, kolorowa i zróżnicowana może być dieta. Jej smak zaspokoi nawet najbardziej wybredny gust. Dzięki zastosowaniu różnorodnych źródeł roślinnych, nabiału i jaj uzyskaliśmy wyjątkowe połączenia, przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnej podaży składników odżywczych. Dieta Wegetariańska będzie idealna dla osób, które całkowicie zrezygnowały z mięsa lub chcą znacznie ograniczyć jego ilość w diecie.

Dieta pudełkowa wegetariańska

Dostępna w ramach usług Better Life dieta wegetariańska to jeden z najpopularniejszych wariantów naszych jadłospisów pudełkowych. Nasi szefowie kuchni z warzyw, owoców, orzechów, zbóż i nabiału potrafią wyczarować prawdziwe smakołyki, mogące konkurować z restauracyjnymi daniami typu gourmet.

Dieta – filar zdrowego stylu życia

Dieta to integralny element zdrowego stylu życia. Bez zbilansowanego jadłospisu nie sposób utrzymać dobrej formy, kondycji i sylwetki. Przy jego planowaniu, należy wziąć pod uwagę zarówno bilans kaloryczny, jak i indeks glikemiczny poszczególnych składników i procentową zawartość poszczególnych składników odżywczych, mikro i makroelementów oraz witamin. To zadanie, którym powinien zająć się dietetyk. Niestety, dla wielu osób zaprojektowany przez specjalistę plan dietetyczny nie wystarczy – brakuje im czasu, aby wprowadzić go w życie. Gotowanie posiłków od podstaw każdego dnia wymaga wolnych chwil w ciągu dnia – dla wielu osób jest to luksus. Decydując się na zamawianie posiłków w restauracjach, nie sposób natomiast utrzymać zaprojektowanego przez dietetyka jadłospisu.

Dieta pudełkowa - zalety

Czy istnieje alternatywa, która umożliwia zdrowe żywienie przy jednoczesnej kontroli dietetycznej jadłospisu? Oczywiście – to nasza dieta pudełkowa. Jej rosnąca popularność wynika z łatwej dostępności, zróżnicowania, nadzoru specjalistów i atrakcyjnej ceny, zwłaszcza w zestawieniu z kosztami cateringu restauracyjnego. Zamawiając usługę diety pudełkowej, nie musisz obawiać się monotonii, która jest częstym powodem odstąpienia od zdrowego jadłospisu. Nasi doświadczeni szefowie kuchni dbają o to, by aktualizowany tygodniowo rozkład posiłków uwzględniał wszystko, co niezbędne dla Twojego organizmu, wyczarowując z wegetariańskich składników przepyszne posiłki.

Dieta pudełkowa wegetariańska – na czym polega?

Każdego roku coraz więcej osób decyduje się na przejście na dietę wegetariańską i wegańską. O popularności takiego jadłospisu świadczy również rosnąca oferta produktów pochodzenia roślinnego w sklepach – od burgerów, przez kiełbaski, po roślinne sery. Niektórzy decydują się na przejście na dietę wegetariańską ze względów ideologicznych. U innych decydującym aspektem są względy zdrowotne. Niezależnie od motywów, bardzo ważne jest zadbanie o odpowiednie zbilansowanie diety. Często powielanym mitem jest, że wegetarianizm prowadzi do niedoborów. To nieprawda – wystarczy odpowiednio ułożyć jadłospis, aby ich uniknąć. Tyczy się to zresztą każdego sposobu odżywiania, również tego, uwzględniającego produkty pochodzenia mięsnego.

Dieta pudełkowa wegetariańska – co uwzględnia?

Oferowana przez nas dieta pudełkowa wegetariańska opiera się na zróżnicowanym, zaprojektowanym przez dietetyków jadłospisie, w skład którego wchodzą pełnowartościowe produkty zbożowe, warzywa zielone, korzeniowe i strączkowe, orzechy i nasiona, jak również produkty mleczne. Niezależnie od wariantu kalorycznego, na który się zdecydujesz – 1000, 1200, 1500, 1800, 2500 kCal – możesz liczyć na bogate w składniki odżywcze, witaminy, mikro i makroelementy posiłki o wyjątkowych aromatach. Jeśli jesteś osobą unikającą wszelkiego rodzaju przetworzonych produktów, nasza oferta z pewnością zaspokoi Twoje wymagania. Nasze dania powstają od podstaw – nie wykorzystujemy gotowych produktów czy półproduktów. Wszystkie – od burgerów po quiche i ciasta – przygotowują w całości nasi wykwalifikowani szefowie kuchni.

Dieta pudełkowa wegetariańska – dla kogo się sprawdzi?

Nasza wegetariańska dieta pudełkowa sprawdzi się zarówno w przypadku osób próbujących stracić zbędne kilogramy, jak i aktywnych i chcących budować masę mięśniową. Wśród znanych na całym świecie sportowców można znaleźć wielu wegan i wegetarian – dobrze zbilansowany bezmięsny jadłospis w niczym nie ogranicza osób, dążących do osiągnięcia znakomitej sprawności fizycznej. Wegetarianizm uruchamia kreatywność – zamiast prostego wyjścia, jakim jest przygotowanie mięsa, wymaga komponowania potraw z alternatywnych składników. Wiele osób ma z tym problem lub po prostu brak im czasu na wypróbowywanie nowych przepisów. Z tego względu szybko rezygnują z utrzymania wege diety. Nasza dieta pudełkowa może pomóc Ci wytrwać w postanowieniu przejścia na bezmięsny jadłospis. Sprawdź nas! Udowodnimy Ci, że wegetarianizm może być smaczny, ciekawy, a dania pozbawione mięsa – sycące!