SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Warszawa

dieta pudełkowa warszawa

Catering dietetyczny, nazywany również dietą pudełkową lub fit cateringiem, to usługa, z której jeszcze kilka lat temu korzystali niemalże wyłącznie celebryci. Obecnie stanowi ona coraz popularniejszy sposób odżywiania w Polsce, bez względu na wiek czy wykonywany zawód. Z diety w formie cateringu korzystają zarówno osoby pracujące w korporacjach, jak i freelancerzy, młode mamy czy kulturyści. To doskonały sposób na oszczędność czasu, który przeznaczyć należałoby na codzienne zakupy i gotowanie.

Jeśli szukasz niezawodnego cateringu dietetycznego w Warszawie, sprawdź usługi świadczone przez naszą firmę Better Life. Proponujemy kilka różnych jadłospisów o kaloryczności wahającej się od 1000 do 3500 kcal. Jesteśmy jedynym takim cateringiem mistrzów przyrządzającym posiłki na bazie najwyższej jakości nieprzetworzonych produktów ekologicznych. Używane przez nas opakowania posiadają wszystkie niezbędne atesty, a proces produkcyjny odbywa się zgodnie z zasadami HACCP.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00