logoR-1.png

Catering dietetyczny – Warszawa

Znudziły Ci się domowe obiady i szukasz smacznej alternatywy? Świetnie się składa! Rozwiązaniem Twoich problemów jest catering dietetyczny. Warszawa ma ich kilkanaście, ale żaden nie może równać się z BetterLife. Tworzymy nasze dania z prawdziwą pasją, o czym szybko się przekonasz, decydując się na którąś z naszych diet.

Co nas wyróżnia? Moglibyśmy opowiadać o tym godzinami, ale skupmy się na trzech rzeczach: darmowej dostawie, zasięgu obejmującym ponad 2500 miejscowości w Polsce i starannym zabezpieczeniu diet na czas podróży. Dodając do tego wnikliwą analizę zgłaszanych przez Klientów uwag, po prostu lepiej nie można było trafić. Szukasz diety pudełkowej na terenie Warszawy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Dieta pudełkowa – Warszawa

W BetterLife czeka na Ciebie 10 różnych diet dopasowanych pod konkretny styl życia i sposób odżywiania. Można także skomponować własne menu, wybierając spośród 25 dostępnych dań. To, na co należy zwrócić uwagę to kaloryczność diety oraz typy posiłków (między 3 a 6 posiłków w pakiecie). Z nami nie musisz również martwić się, że przybędzie Ci masy ciała. Jeśli ćwiczysz co najmniej kilka razy w tygodniu, catering dietetyczny będzie świetnym uzupełnieniem aktywności fizycznej.

W swojej pracy kierujemy się prostą zasadą: świeżość ponad wszystko. Dania przygotowujemy z sezonowych warzyw i owoców, produkty mięsne pozyskujemy od sprawdzonych dostawców, a nabiał i jaja kupujemy od lokalnych rolników. Nie czekaj i sprawdź, jak smakuje najlepsza dieta pudełkowa. Warszawa zasługuje na prawdziwe kulinarne uniesienia, a my je zapewniamy!

Jak nas znaleźć? To bajecznie proste. Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, szukaj nas pod tagiem “cateringi Warszawa”.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00