logoR-1.png

Catering dietetyczny Słupca

Dieta pudełkowa Słupca

Liczenie kalorii spędza Ci sen z powiek? Znamy to i mamy na to sposób! Catering dietetyczny jest odpowiedzią na nadprogramowe kilogramy, posiłki robione w pośpiechu i ciągłe poddenerwowanie wynikające z głodu. Ponadto jest to sprawdzone rozwiązanie na weekend poza miastem, które pozwala nie przejmować się tym, co na obiad. 

Sprawdź ofertę BetterLife i pomyśl, jak dużo możesz zyskać dzięki diecie pudełkowej. Każdy opracowany przez nas rodzaj dania ma nie tylko idealnie wyliczone kalorie, ale także niezwykły smak i aromat. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie świeże, jakościowe produkty od sprawdzonych dostawców. Diety zbilansowane są pod rożne potrzeby żywieniowe, m.in.: dla osób uprawiających sport, wegetarian oraz ograniczających substancje drażniące przewód pokarmowy. 

Dostawy diet BetterLife są darmowe i obejmują ponad 2500 miejscowości w Polsce. Dowozimy nasze dania zawsze w ustalonym terminie, dbając o to, by były świeże i starannie zabezpieczone. Szukasz diety pudełkowej na terenie Słupcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Catering dietetyczny Słupca - zalety

Zalet cateringu dietetycznego jest tyle, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Od oszczędności czasu począwszy, na wygodzie skończywszy. Oferta BetterLife obejmuje osiem różnych diet dopasowanych pod konkretny styl życia i sposób odżywiania. Istnieje także możliwość skomponowania własnego menu w oparciu o jeden z trzech modułów, wybierając spośród 20 dostępnych dań. Wszystkie posiłki, które możesz umieścić danego dnia w obrębie konkretnego modułu są dopasowane do zamówionej kaloryczności diety, więc nie musisz martwić się, że przybędzie Ci kilogramów na wadze. 

BetterLife to grupa pasjonatów, gdzie kucharze, dietetycy i dostawcy grają do jednej bramki. Zależy nam, żeby być postrzeganymi jako zespół serwujący najlepszy catering dietetyczny. Słupca może liczyć na nas nie od dziś, ponieważ dowozimy dietę pudełkową w tym rejonie już od dobrych kilku lat. Szczególną troską otaczamy świeżo upieczone mamy, pracusi i osoby starsze. Chętnie podejmiemy rękawicę również wtedy, gdy napiszesz do nas, że Twój lekarz coś tam wspominał o jakimś niskim IG, ale liczba followersów na Instagramie ma się dobrze, więc nie wiesz, o co chodzi. 

Dlaczego warto nam zaufać? Oto kilka podstawowych powodów:

  • oszczędność czasu – jest tyle seriali do obejrzenia, że szkoda spędzać wolny czas przy garach
  • brak stresu wynikającego z liczenia kalorii – wyposażyliśmy się w superkomputer z niespotykaną dotąd mocą obliczeniową, który ogarnie temat w sekundę
  • brak konieczności znajomości przepisów kulinarnych – czerpiemy inspirację od naszych babć, one znają się na rzeczy
  • brak obaw o pojawienie się alergii pokarmowych – szczegółowo opiszemy, co zawiera każde danie

Niezależnie od tego, z jakiego krańca Polski zamówisz nasz catering, postaramy się go dowieźć pod wyznaczony adres. Dostępne destynacje możesz sprawdzić na naszej stronie, wpisując kod pocztowy swojej miejscowości. 

Dowozimy dietę pudełkową w mieście Słupca, ale też na terenie innych jednostek administracyjnych w Polsce. Jeśli mieszkasz w Wielkopolsce, szukaj nas pod tagami “dieta pudełkowa Słupca” i “catering dietetyczny Słupca”

Podziel się tym ze znajomymi!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Catering dietetyczny Słupca