logoR-1.png

Catering dieta

Czasem w swojej pracy spotykamy się z osobami, które chciałyby skorzystać z nowoczesnej usługi, jaką jest catering dieta, jednakże posiadają różnego rodzaju obostrzenia żywieniowe i myślą, że taka usługa jest poprzez to dla nich niedostępna. Nietolerancja glutenu czy laktozy nie stanowi przeciwskazania do wyboru diety pudełkowej na sposób odżywiania. Wśród usług oferowanych przez naszą można znaleźć zarówno klasyczne diety bez ograniczeń o różnych wartościach kalorycznych, jak i takie, w których eliminujemy gluten, laktozę lub inne indywidualnie wybrane składniki pokarmowe, na które klient ma stwierdzone uczulenie lub alergię pokarmową.

Nasze posiłki są opracowywane przez dietetyków z wieloletnim doświadczeniem z Poznania, Wrocławia, Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Zielonej Góry oraz Warszawy, dzięki czemu potrawy są nie tylko zgodne z zaleceniami, ale także zdrowe, zbilansowane, pełnowartościowe oraz po prostu pyszne. Potwierdza to szerokie grono naszych zadowolonych klientów, którzy nie wyobrażają sobie już codziennego funkcjonowania bez cateringu dietetycznego idealnie dobranego do ich potrzeb oraz celów.

Dzięki catering dieta nie tylko odżywiają się zdrowo, co pozytywnie wpływa na ich życie, ale także odzyskują wiele wolnego czasu, który do tej pory musieli przeznaczać na planowanie posiłków z pomocą internetu oraz książek kucharskich, robienie zakupów oraz samo gotowanie. Ten czas można przecież przeznaczyć na ulubioną aktywność fizyczną, swoje hobby czy spędzanie czasu z bliskimi. Osoby z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi szczególnie cenią dietę pudełkową z dowozem, ponieważ w ich wypadku gotowanie wiąże się z jeszcze większym nakładem czasu oraz środków.

Podziel się tym ze znajomymi!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Catering dieta