fbpx

Catering Dietetyczny
Better Life

Daj się zaskoczyć czymś wyjątkowym każdego dnia.

Zamów dietę dopasowaną do Ciebie już teraz!

Zastanawiasz się jak jeść, żeby schudnąć? Better Life to gwarancja widocznych efektów! Jedz smaczne, lekkie i pożywne posiłki dietetyczne! My zajmiemy się resztą.

Nasze diety pudełkowe dedykowane są dla osób dbających o sylwetkę, sportowców czy amatorów zdrowego odżywiania. Nie zapomnieliśmy także o wegetarianach czy osobach z nietolerancją glutenu bądź laktozy!

Wszystkie posiłki przygotowywane są na podstawie profesjonalnych zaleceń dietetyka stworzonych we współpracy z doświadczonymi trenerami personalnymi. Otrzymujemy więc świetnie zbilansowaną dietę, dopasowaną do naszych indywidualnych preferencji, potrzeb oraz ograniczeń, dzięki której zbędne kilogramy staną się wspomnieniem!

Nie wiesz jak szybko schudnąć? Skorzystaj z możliwości jakie płyną z diety w Warszawie, Poznaniu lub Wrocławiu oferujący zbilansowaną dietę z darmowym dowozem.

Ciesz się nie tylko efektami diety pudełkowej, ale i również grubszym portfelem! Zastanawiasz się jaka dieta pudełkowa w Twoim mieście byłaby dla Ciebie najlepsza? Nasze diety to dobry sposób na zbilansowanie i urozmaicenie swojego codziennego jadłospisu.

Dostępne są w wersjach kalorycznych od 1000 kcal aż po 3500 kcal. Każdego dnia otrzymasz 5 pysznych, kolorowych posiłków, dzięki którym odkryjesz nowe smaki i możliwości cateringu dietetycznego we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu.

Do wykonania diet używamy tylko naturalnych i nie przetworzonych produktów. Bazujemy na lokalnych dostawcach i małych gospodarstwach w celu utrzymania jakości oraz pewności naturalnego i ekologicznego pochodzenia. Naszym głównym celem jest poprawa jakości życia Klienta, dlatego nie oszczędzamy na jakości składników! Ciesz się pysznym jedzeniem, zdrowiem i piękną sylwetką z Better Life!

Dieta Standard

Warianty kaloryczne: 1000 kcal, 1200 kcal, 1500kcal, 1800kcal, 2000kcal, 2500kcal

Dieta idealnie zbilansowana pod potrzeby ludzi chcących zadbać o swoje zdrowie! Chcesz schudnąć lub po prostu zdrowo się odżywiać? Dieta standard to idealne rozwiązanie dla ludzi pracujących w biurach lub o umiarkowanej aktywności fizycznej. Nasze menu przygotowane jest starannie przez szefa kuchni i dietetyka. Do wykonania posiłków używane są naturalne i nie przetworzone produkty. Bazujemy na lokalnych dostawcach i małych gospodarstwach w celu utrzymania jakości oraz pewności naturalnego i ekologicznego pochodzenia.

Dieta Standard premium

Warianty kaloryczne: 1500kcal, 2000kcal, 2500kcal

 

Dieta ta jest rekomendowana i dopieszczona indywidualnie przez naszego szefa kuchni, Przemka! Menu skomponowane na bazie diety standard lecz wzbogacone o wyrafinowane mięsa z najwyższej półki oraz wysublimowane dekoracje i starannie dobrane dodatki. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących posiadać coś wyjatkowego, innego niż wszyscy! Każdy ceniący estetykę zakocha sie w tej diecie rodem z najlepszych luksusowych restauracji!

Dieta SPORT

Warianty kaloryczne: 1500kcal, 1800kcal, 2000kcal, 2500kcal, 3000kcal


Stworzona dla ludzi o zwiększonej aktywności fizycznej. Menu opiera się na diecie standardowej, jednakże wzbogacone jest o pełnowartościowe białka (głównie zwierzęce). Dieta SPORT idealnie nadaje się dla ludzi dbających o formę, chcących redukować tkankę tłuszczową jak i budować masę mięśniową. Posiłki wykonane są z naturalnych składników, oraz certyfikowanych mięs. Urozmaicone i smaczne posiłki naszej diety pozwolą Ci z uśmiechem na ustach budować wymarzoną formę

Dieta sport plus

Warianty kaloryczne: 1500kcal, 2500kcal, 3500kcal

 

Najnowszy nasz produkt! Dieta unikalna dla osób trenujących bądź posiadających aktywny tryb życia. Menu bazujące na diecie SPORT lecz wzbogacone dodatkowo o jeszcze większą ilość białka i węglowodanów! Z dietą SPORT PLUS sukces “masz w kieszeni” Idealnie skomponowane składniki pozwolą osiągnąć Ci cel, ciesząc się wyrafinowanymi posiłkami jak z najlepszych restauracji.

Dieta wegetariańska

Warianty kaloryczne: 1000 kcal, 1200 kcal, 1500kcal, 1800kcal, 2000kcal, 2500kcal Nie jadasz mięsa? Dieta WEGETARIAŃSKA jest doskonałym wyborem! Bogactwo warzyw od lokalnych dostawców wypełnia nasze pudełeczka tak aby każdy klient czuł się fantastycznie

Dieta minus gluten i lactose

Warianty kaloryczne: 1000 kcal, 1200 kcal, 1500kcal, 1800kcal, 2000kcal, 2500kcal

 

Dieta dla ludzi chcących unikać potraw z glutenem i laktozą! UWAGA, NASZA DIETA NIE JEST LEKARSTWEM, może zawierać nie wielkie ilości glutenu oraz laktozy i nie jest wskazana dla osób cierpiących na choroby z kręgu glutenozależnych, nietolerancji laktozy itp. Doskonały smak i urozmaicone menu pozwoli cieszyć Ci się posiłkami mimo ograniczonej ilości glutenu oraz laktozy, zachowując przy tym założenia dietetyczne

Dieta minus lactose

Warianty kaloryczne: 1000 kcal, 1200 kcal, 1500kcal, 1800kcal, 2000kcal, 2500kcal

 

Dieta dla ludzi chcących unikać potraw z laktozą! UWAGA, NASZA DIETA NIE JEST LEKARSTWEM, może zawierać nie wielkie ilości laktozy i jest nie wskazana dla osób cierpiących na choroby związane z nietolerancją laktozy! Doskonały smak i urozmaicone menu pozwoli cieszyć Ci się posiłkami mimo ograniczonej ilości laktozy, zachowując przy tym założenia dietetyczne

Dieta kulturystyczna

Warianty: pakiet mały, pakiet duży

 

Idealny wariant dla osób trenujących na siłowniach! Dieta skomponowana przez samego mistrza świata Radka Słodkiewicza. 3 posiłki zawierające wysokiej jakości mięsa, porcje węglowodanów

i warzywa w doskonałej cenie, stanowią idealną bazę pod pełną dietę zawodnika!!!

Previous
Next

Copyright ® BetterLife 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone

Wykonanie