logoR-1.png

Dieta Wege+Ryby

Dieta Wege+Ryby to pyszna podróż po smakach opartych na produktach roślinnych, rybach, nabiale i jajkach oraz owocach morza.

Dostępne warianty:

Klasyczny (5 posiłków):

1200kcal | 1500kcal | 1800kcal | 2000kcal | 2500kcal | 3000kcal
Dieta Wege+Ryby to kompozycja potraw na bazie produktów pochodzenia roślinnego, nabiału oraz jaj. Dodatkowo otrzymasz w niej wysokiej jakości ryby, przygotowane w sposób wydobywający najlepszy smak przy jednocześnie jak najmniejszych stratach wartości odżywczych – a w szczególności kwasów omega-3. Pescowegetarianizm to idealna propozycja dla osób, które chcą wykluczyć mięso ze swojej diety, za wyjątkiem produktów rybnych.

Średni rozkład makrosładników:

0 %
Białka
0 %
Tłuszczów
0 %
Węglowodanów

Dieta Wege+Ryby to:

Dodatek wielu gatunków ryb do diety Wege

Różnorodność składników i posiłków

Zbilansowany rozkład makroskładników

Szeroki wybór wariantów i kaloryczności

Niezmiennie wysoka jakość i wyjątkowy smak

Previous slide
Next slide

Sprawdź nasze inne diety

Catering wegetariański – Dieta Wege+Ryby

Dieta Wege+Ryby to catering wegetariański na bazie produktów pochodzenia roślinnego, nabiału oraz jaj. Dodatkowo otrzymasz w niej wysokiej jakości ryby, przygotowane w sposób wydobywający z nich najlepszy smak przy jednocześnie jak najmniejszych stratach wartości odżywczych. Pescowegetarianizm to idealna propozycja dla osób, które chcą wykluczyć mięso z codziennych posiłków poza produktami rybnymi i owocami morza.

Wege dieta pudełkowa – zalety

Pescowegetarianizm to odmiana wegetarianizmu, co więcej mówi się o nim, że jest jedną z najzdrowszych diet, jakie istnieją. Wszystko za sprawą ryb, które są podstawowym źródłem kwasów omega-3. Związki te odpowiadają za:

  • obniżanie złego cholesterolu (LDL) i zwiększanie dobrego (HDL)
  • prawidłową pracę układu krążenia
  • regulację ciśnienia tętniczego zapobiegając wystąpieniu nadciśnienia
  • utrzymanie prawidłowej gospodarki hormonalnej
  • zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci.

Dieta wegetariańska pudełkowa dla pescowegetarian to także świetny sposób na dostarczenie swojemu organizmowi brakujących składników mineralnych takich jak: potas, sód, fosfor, siarka, chlor, magnez, wapń i żelazo. Ryby bogate są także w mikroelementy, do których zaliczamy: cynk, miedź, mangan i jod. Dlaczego powinniśmy o to zadbać? Bo piękna figura do niczego nam się nie przyda, jeśli przez niedobory pokarmowe spędzimy lato w szpitalu.

Catering dietetyczny BetterLife – dieta wegetariańska

Wegetariańska dieta pudełkowa BetterLife poza wspaniałym smakiem, zbilansowanym rozkładem makroskładników i wieloma gatunkami ryb do wyboru ma w sobie coś jeszcze – całą gamę barw, za które odpowiadają sezonowe warzywa. Dbamy o to, aby były zawsze świeże, dlatego pozyskujemy je od lokalnych dostawców. Wierzymy, że łącząc niezwykły smak z nienagannym wyglądem, przekonamy każdego niedowiarka, że dieta pudełkowa wege jest warta swojej ceny, a ryby świetnie ją dopełniają.