Diety pudełkowe szturmem podbijają serca polaków. Jednak jeszcze nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, co tak naprawdę kryje się pod określeniem “catering dietetyczny z dowozem”? Jeśli nie mamy czasu na gotowanie, a chcemy się zdrowo odżywiać, to dieta pudełkowa jest doskonałym rozwiązaniem. Jest to usługa realizowana przez wybrany okres i polega na tym, że codziennie rano otrzymujemy komplet posiłków na cały dzień i spożywamy je w określonych odstępach czasu.

Regularne jedzenie sprawia, że organizm przez cały aktywny dzień sukcesywnie otrzymuje paliwo do działania i nie grożą nam ataki wilczego głodu, które mogłyby spowodować zjedzenie czegoś niezdrowego, co pierwsze wpadłoby nam w ręce. Diety pudełkowe są różne, ponieważ różne są predyspozycje oraz ograniczenia naszych klientów. Nietolerancje oraz alergie pokarmowe nie są przeszkodą, w korzystaniu z cateringu dietetycznego. Podobnie sprawa wygląda z wybranym przez klienta sposobem odżywiania. Dieta bezmięsna czy wegańska to codzienność, która nie jest dla nas zaskoczeniem. Oczywiście klienci mają także możliwość wyboru odpowiedniej dla swojego stylu życia oraz założonych celów dietetycznych opcji kalorycznej.

Jeśli na tym etapie mają wątpliwości, co będzie dla nich najlepsze, mogą się skonsultować z naszym dietetykiem, którego wsparcie mają na każdym etapie współpracy z naszą firmą. Dostarczamy posiłki pod wskazany adres na terenie całego kraju, więc nie ma znaczenia czy mieszkasz w Zielonej Górze, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Warszawie czy Wrocławiu. W każdym z tych miast od dzisiaj możesz odżywiać się zdrowo z naszymi dietami pudełkowymi.