Dieta Standard

  • Dłuższy okres = niższa cena za każdy dzień!

  • Dodając 7 dni, cena jednego zestawu wyniesie xx
    Zamówienie obejmuje 14 dni. Cena jednego zestawu wynosi xx
    Łączny koszt zamówienia wynosi xx

Dostępne warianty: 5 posiłków
Dostępne kaloryczności: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2500


Dieta Standard to idealna propozycja, dla osób które chcą rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem. 5 różnorodnych posiłków, o wyjątkowych walorach smakowych, dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Duży wybór kaloryczności sprawia, że dieta Standard pomoże osiągnąć każdy cel – zmianę masy ciała, wdrożenie nowych nawyków żywieniowych, poprawę stanu zdrowia.

Dieta – filar zdrowego stylu życia

Urozmaicona dieta to niezwykle istotny element zdrowego stylu życia. Każdy, komu zależy na doskonałym samopoczuciu, znakomitej sylwetce i zdrowiu, powinien zwracać uwagę na to, co je. Niestety współcześnie nie każdy ma na to czas. Gdy kalendarz jest wypełniony pracą i chwilami na praktykowanie swoich pasji, trudno wygospodarować chwilę na gotowanie kilku dań dziennie od podstaw. Alternatywa? Wiele osób decyduje się na jedzenie na zewnątrz, zamawianie posiłków z restauracji lub kupno gotowych dań. Żadne rozwiązanie nie jest perfekcyjne. Pierwsze dwa wiążą się z dużymi kosztami, a trzecie – ze spożywaniem potraw przetworzonych i niekoniecznie najzdrowszych. Czy istnieje jakiś inny sposób na utrzymanie zdrowego jadłospisu bez tracenia czasu na gotowanie? Oczywiście – dieta pudełkowa jest w tym wypadku niezastąpiona.

Dieta pudełkowa – zalety

Rosnąca popularność diety pudełkowej udowadnia praktyczność tego rozwiązania. Umożliwia ono spożywanie zdrowych, nieprzetworzonych i świeżych posiłków bez konieczności gotowania. Tym samym znakomicie sprawdza się w przypadku osób zabieganych, ale nie tylko – docenią ją również osoby, lubiące mieć pełną kontrolę nad tym, co znajduje się na ich talerzu. Dieta pudełkowa uwzględnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Osoby przygotowujące dania dbają o zróżnicowanie posiłków. W Beterlife możesz wybierać spośród wielu wariantów diety i dopasować wybraną opcję do swoich preferencji. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz tygodniową rozpiskę dań, ułożoną przez kwalifikowanych dietetyków. Dzięki ich nadzorowi, nasze diety pudełkowe zaspokajają zapotrzebowanie organizmu na poszczególnie składniki odżywcze, witaminy oraz mikro i makroelementy.

Dieta pudełkowa – rozkład posiłków

Dietetycy nie mają wątpliwości – regularne jedzenie mniejszych porcji jest najlepszym modelem żywieniowym, napędzającym metabolizm. Jeśli przerwy między Twoimi posiłkami są duże, organizm dostaje sygnał o konieczności magazynowania – a to z kolei prowadzi do przybierania na wadze. Dlatego nasze diety pudełkowe uwzględniają pięć posiłków – śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Codzienne spożywanie naszych dań o stałych porach ułatwia pracę nad sylwetką i wpływa pozytywnie na samopoczucie.

Dieta pudełkowa standard – co zawiera?

W przypadku diety pudełkowej standard słowem klucz jest zrównoważenie. W tym wariancie diety uwzględniamy wszystkie składniki, które pozwolą CI czuć się ze sobą dobrze, prowadzić zdrowy tryb życia i mieć dużo energii na kolejne wyzwania. Jak to robimy? Przede wszystkim, gwarantując solidny zastrzyk witamin w każdym posiłku. W diecie pudełkowej standard nie brakuje warzyw i owoców, które przemycamy w najróżniejszych formach – od surowych po gotowane czy pieczone. Zapewniamy im taką oprawę smakową, że nawet najwięksi miłośnicy mięsa się na nie skuszą. W diecie standard nie brakuje również orzechów, będących źródłem zdrowych tłuszczy, a także ziarna.

Dieta pudełkowa standard – dlaczego warto w nią zainwestować?

Z dietą pudełkową standard z pewnością nie będziesz się nudzić! Wiele osób zniechęca się do zdrowych diet już na początku z uwagi na niewielki poziom zróżnicowania. Decydując się na wariant standard, nie musisz się tego obawiać. Nasi szefowie kuchni dbają o to, by w jadłospisie znalazły się dania pochodzące z najróżniejszych zakątków świata. Curry, sałatki, zupy, quiche – na wszystkie te kategorie dań możesz liczyć, decydując się na dietę pudełkową standard.

Dieta pudełkowa – sposoby przygotowywania dań

Ten wariant diety uwzględnia mięso, ryby oraz nabiał. Są to jednak wyłącznie produkty najwyższej jakości, które gwarantują najlepsze rezultaty smakowe, ale również są bezpieczne dla zdrowia – o ile nie masz alergii na żaden z nich. Przyrządzając posiłki, dbamy o detale, które zmieniają tak wiele. Klucz tkwi w sposobie przygotowywaniu posiłków, który powinien pozwolić na wydobycie maksimum smaku przy jednoczesnym zachowaniu jak największej ilości wartości odżywczych i prozdrowotnych. Pomaga w tym pieczenie lub gotowanie na parze – nasi szefowie stawiają przede wszystkim na ten rodzaj obróbki, unikając smażenia. Komponowane przez nich dania są dzięki temu aromatyczne i nieziemsko zdrowe! Chcesz poznać dokładny skład posiłku i ewentualne alergeny? U nas to żaden problem! Jesteśmy transparentną firmą, która stawia dobro i zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. Dlatego zawsze udzielamy szczegółowej informacji dotyczącej składu każdego dania.