Dieta Sport

  • Dłuższy okres = niższa cena za każdy dzień!

  • Dodając 7 dni, cena jednego zestawu wyniesie xx
    Zamówienie obejmuje 14 dni. Cena jednego zestawu wynosi xx
    Łączny koszt zamówienia wynosi xx

Dostępne warianty: 5 posiłków
Dostępne kaloryczności: 1500,2000,2500,3000

 

Dieta Sport została stworzona dla osób uprawiających różnorodną aktywność fizyczną. Różni się od diety Standard zwiększoną podażą białka. Dieta Sport zapewni ci wyjątkowy wachlarz smaków, przy jednoczesnym dostarczeniu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzięki szerokiej ofercie kaloryczności możesz dobrać dietę idealnie pasującą do zapotrzebowania organizmu.

Dieta – filar zdrowego stylu życia

Często słyszymy, że jesteśmy tym, co jemy. Jest w tym powiedzeniu sporo prawdy. Dieta w ogromnym stopniu oddziałuje na zdrowie i samopoczucie. Świadomość tej zależności stale wzrasta, co popycha coraz więcej osób do rozważenia swoich nawyków żywieniowych. Niestety, współczesne tempo życia nie sprzyja wprowadzaniu tych dobrych do swojego jadłospisu. Samodzielne gotowanie to dla wielu osób luksus, na który nie mogą sobie pozwolić ze względu na brak czasu. Są też osoby, które gotować po prostu nie lubią i szukają alternatyw dla żywienia się jedzeniem restauracyjnym i zamawianiem na wynos. Jeszcze inni po prostu szukają rozwiązania, które umożliwi im powrót do formy lub jej utrzymanie bez specjalistycznej wiedzy dietetycznej, która jest bardzo przydatna przy układaniu jadłospisu – zwłaszcza tego przeznaczonego dla sportowców.

Dieta pudełkowa – rozkład posiłków

Na szczęście jest rozwiązanie – dieta pudełkowa. W ostatnich latach przybywa osób, które decydują się na tego rodzaju rozwiązanie, chcąc mieć dostęp do zdrowych i smacznie przyrządzonych posiłków w domu i pracy bez konieczności zamawiania posiłków na wynos. Będąc względnie nowym wynalazkiem, dieta pudełkowa zdobyła już rzesze zwolenników w całej Polsce z uwagi na komfort, jaki gwarantuje w połączeniu z różnorodnością. Jesteś osobą, której szybko kończą się pomysły na obiady? A może po prostu niechętnie zabierasz się do gotowania, bo to po prostu nie Twoja bajka? Niezależnie od tego, jak brzmi odpowiedź, dieta pudełkowa może stanowić rozwiązanie Twoich dylematów. To bardzo wygodne rozwiązanie, które skradło serca zwłaszcza sportowcom.

Dieta pudełkowa sport – zalety

Dieta pudełkowa sport to znakomity punkt wyjścia, jeśli chcesz dostosować swój jadłospis do aktywnego trybu życia. Co w niej znajdziesz? Sporą ilość warzyw, ale też mięsa, ryb i nabiału, oraz pełnowartościowych zbóż. To idealnie zbilansowana dieta, w której nie zabrakło również miejsca na odrobinę słodyczy – oczywiście w rozsądnych dawkach. Czego w niej nie znajdziesz? Półproduktów, przetworzonych składników, tłustych sosów i polepszaczy smaku – to składniki, których nie uznajemy w naszej pracy. Stawiając zdrowie i samopoczucie klienta na pierwszym miejscu, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów, z których wiele opatrzonych jest certyfikatami bio.

Dieta pudełkowa sport – dlaczego warto w nią zainwestować?

Co odróżnia dietę pudełkową sport od wariantu standardowego? Przede wszystkim większa ilość protein, przemycanych w dużej mierze w koktajlach na drugie śniadanie. W diecie nie brakuje również wartościowych zbóż i pseudozbóż, takich jak stanowiąca kopalnię dobroczynnych składników komosa ryżowa. Decydując się na dietę pudełkową sport, nie musisz obawiać się produktów smażonych i dań skomponowanych głównie z węglowodanów prostych, które przyczyniają się do szybkiego wzrostu i spadku cukru we krwi. Nasze dania są w głównej mierze gotowane na parze i pieczone, co pozwala nie tylko na pełne zachowanie ich walorów smakowych, ale i zmniejszenie ilości kalorii. Dieta pudełkowa nie jest powtarzalna – jadłospis zmienia się każdego tygodnia, a dania dublują się bardzo rzadko. Wszystko dzięki kreatywności naszych szefów kuchni, którzy są również wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie. Jesteśmy firmą, która stawia na pierwszym miejscu dobro klientów. Dlatego dokładnie weryfikujemy jakość produktów, które wkładamy do garnka, ale również

Dieta pudełkowa sport – co uwzględnia?

W ofercie Better Life możesz znaleźć różne warianty diety pudełkowej, przygotowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów. Jednym z nich jest dieta sport, przygotowana z myślą o osobach uprawiających różne rodzaje aktywności fizycznej. Zazwyczaj wiąże się to ze zwiększonym zapotrzebowaniem na niektóre składniki odżywcze, jak i mikro i makroelementy. Nasi dietetycy, komponując tę dietę, biorą pod uwagę potrzeby sportowców, którzy zazwyczaj wcielają do swojego jadłospisu większą ilość białka i węglowodanów złożonych, które umożliwiają powolniejsze uwalnianie energii i zapobiegają gwałtownym skokom glukozy we krwi. Dieta sport jest zróżnicowana, ale też pyszna! Wiemy, że wiele osób, decydujących się na zmianę sposobu żywienia, szybko powraca do starych nawyków z uwagi na rozczarowanie smakami. Dlatego dbamy o to, by do tego nie dopuścić, serwując naszym klientom szeroki przekrój aromatów inspirowanych kuchnią całego świata. Nasze posiłki są kolorowe, bogate w witaminy i zróżnicowane pod kątem smaków.