Dieta Kulturystyczna

  • Dłuższy okres = niższa cena za każdy dzień!

  • Dodając 7 dni, cena jednego zestawu wyniesie xx
    Zamówienie obejmuje 14 dni. Cena jednego zestawu wynosi xx
    Łączny koszt zamówienia wynosi xx

Dostępne warianty: 3 posiłki, różniące się wielkością porcji
Dostępne kaloryczności: 1700, 2200

 

Dieta Kulturystyczna to znakomity przykład jadłospisu skomponowanego dla zawodnika. Dzięki bardzo wysokiej zawartości białka i węglowodanów, stanowi idealną bazę do budowania masy mięśniowej. Dieta Kulturystyczna składa się z trzech bardzo różnorodnych posiłków w formie obiadowej. Polędwica wołowa z ziemniakami i warzywami. Dania skomponowane są przez samego mistrza Radka Słodkiewicza! Dostępna w dwóch wariantach – małym i dużym.

Dieta pudełkowa kulturystyczna

Oferowana przez nas dieta pudełkowa kulturystyczna to wariant, który znakomicie sprawdzi się w przypadku osób trenujących na siłowniach. Jeśli budujesz masę mięśniową, pomoże Ci ona w szybszym osiąganiu celów treningowych przy jednoczesnym zachowaniu właściwego poziomu wszystkich składników odżywczych.

Dieta – filar zdrowego stylu życia

Dobrze skomponowana dieta to prawdziwe dobrodziejstwo dla naszego organizmu. Pozwala utrzymać pożądaną wagę, ale również wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie. Motywy przejścia na określoną dietę bywają różne. Najczęstszym powodem jest chęć utraty zbędnych kilogramów. Może być to również dążenie do zbudowania masy mięśniowej czy utraty na wadze lub wyeliminowanie z diety alergenów czy cukru w związku z chorobą autoimmunologiczną. W każdym przypadku konieczne jest skomponowanie jadłospisu, który będzie iść w parze z potrzebami osoby przebywającej na diecie, a jednocześnie – zapewni jej wszystkie niezbędne składniki odżywcze. To zadanie dla dietetyka, który dostarczy kompleksowy plan posiłków. Niestety, dla wielu osób jest to niewystarczające – nie dysponują bowiem wystarczającą ilością czasu, by je przygotowywać.

Dieta pudełkowa kulturystyczna – na czym polega?

Dieta pudełkowa kulturystyczna została zaprojektowana z myślą o osobach, uprawiających intensywną aktywnością fizyczną z ukierunkowaniem na budowanie masy mięśniowej – a więc trenerach personalnych, kulturystach i osobach, uprawiających sporty siłowe. Za jej kompozycją stoi mistrz świata Radek Słodkiewicz. Wiele diet pudełkowych przeznaczonych dla sportowców komponowanych jest wyłącznie przez dietetyków. Nasza wyróżnia się tym, że stoi za nią sportowiec z sukcesami, który stworzył jadłospis na podstawie własnych doświadczeń. Stosując podobną dietę, Radek osiągnął sportowe wyżyny – i Ty możesz iść jego śladem! Oczywiście, nie znaczy to, że diety pudełkowe Better Life są projektowane bez konsultacji ze specjalistami w dziedzinie dietetyki. Przeciwnie – każdy nasz jadłospis jest konsultowany z kwalifikowanym dietetykiem, dzięki czemu nie musisz obawiać się niedoborów.

Dieta pudełkowa kulturystyczna – co uwzględnia?

Proponowana przez nas dieta stanowi znakomity przykład zbilansowanego jadłospisu dla zawodnika. Zawiera dużo protein, niezbędnych do budowania masy mięśniowej, jak również węglowodanów, które stanowią paliwo dla organizmu podczas ćwiczeń. W przeciwieństwie do naszych diet sportowych, dieta pudełkowa kulturystyczna składa się z trzech posiłków. Dostępna jest w dwóch pakietach – małym i dużym, które uwzględniają różne wielkości porcji. Dobierz ten, który idzie w parze z Twoimi treningami i celami treningowymi. Wszystkie posiłki uwzględnione w tygodniowym jadłospisie Better Life powstają z wykorzystaniem najwyższej jakości świeżych składników. Korzystając z naszych usług, nie musisz obawiać się ani monotonii, ani korzystania z półproduktów i przetworzonych składników.

Dieta pudełkowa kulturystyczna – dlaczego warto w nią zainwestować?

W naszej diecie kulturystycznej dużą rolę odgrywa wysokiej jakości mięso z kurczaka, stanowiące znakomite źródło protein i niemal pozbawione tłuszczu. W Twoim kulturystycznym jadłospisie możesz spodziewać się również dużej ilości ryżu – znakomitego źródła węglowodanów i białka. W diecie uwzględniono również zbożowe produkty pełnoziarniste, które powoli uwalniają energię, co jest bardzo ważne przy ćwiczeniach. Radek zadbał również o to, by znalazły się w niej warzywa i spora ilość błonnika, który zwiększa poczucie sytości, a przy tym usprawnia działanie przewodu pokarmowego. Nasza dieta kulturystyczna jest zdrowa i smaczna, a przy tym gwarantuje siłę, która potrzebna Ci będzie podczas treningów. Wybierz swój wariant po skontaktowaniu się z własnym trenerem personalnym lub dietetykiem. Gwarantujemy, że na naszej diecie nie będziesz czuć się osłabiony – wręcz przeciwnie, będzie rozpierać Cię energia, niezbędna do działania.