Dieta Kulturystyczna Plus

  • Dłuższy okres = niższa cena za każdy dzień!

  • Dodając 7 dni, cena jednego zestawu wyniesie xx
    Zamówienie obejmuje 14 dni. Cena jednego zestawu wynosi xx
    Łączny koszt zamówienia wynosi xx

Dostępne warianty: 5 posiłków, różniące się wielkością porcji
Dostępne kaloryczności: 2600, 3300

Dieta Kulturystyczna Plus to idealna propozycja dla zawodników sportów sylwetkowych lub osób, które dążą do nabrania masy mięśniowej i rzeźbienia sylwetki. Dieta składa się ze śniadania, posiłku po treningowego oraz trzech zróżnicowanych dań w formie obiadowej. Dania skomponowane są przez samego mistrza Radka Słodkiewicza! Dostępna w dwóch wariantach – małym i dużym.

Dieta pudełkowa kulturystyczna plus

Oferowana przez Better Life dieta kulturystyczna plus stanowi rozszerzony wariant jadłospisu dla osób uprawiających sporty sylwetkowe, który oferujemy w opcji małego i dużego zestawu. Jeśli intensywnie pracujesz nad swoją masą i rzeźbą sylwetki, to idealna opcja dla Ciebie!

Dieta pudełkowa kulturystyczna plus

Bez dobrze zaprojektowanej diety trudno o zdrowy tryb życia. Jest ona integralnym filarem zdrowia i dobrego samopoczucia. Ale to oczywiście nie wszystko. Wielu osobom dieta pomaga dążyć do osiągania celów. Dla jednych jest to utrata zbędnych kilogramów, dla innych z kolei – nabranie masy mięśniowej i rzeźbienie sylwetki. Ten drugi cel przyświeca osobom ćwiczącym intensywnie na siłowni i uprawiającym sporty sylwetkowe. Dobrze dobrany jadłospis wspiera ich dążenia, gwarantując niezbędny poziom energii i składników budulcowych, czyli protein, tak ważnych przy budowaniu sylwetki. Nie wszyscy sportowcy mają jednak czas i ochotę, aby samodzielnie gotować posiłki, które pomogą im w osiąganiu sportowych celów. Z kolei korzystanie z ofert na wynos zazwyczaj okazuje się zbyt kosztowne i uniemożliwia całkowite kontrolowanie składników.

Dieta pudełkowa kulturystyczna plus

Jako Better Life wychodzimy naprzeciw potrzebom sportowców, oferując im usługę, która zdobywa coraz większa popularność na polskim rynku – a mianowicie, dietę pudełkową. Korzystanie z niej rozwiązuje wiele problemów logistycznych i zdejmuje ze sportowca odpowiedzialność za komponowanie własnego jadłospisu, co często bywa sporym wyzwaniem. Zaprojektowana przez odnoszących sukcesy na arenie światowej sportowców, zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze, mikro i makroelementy oraz witaminy. Jednocześnie wspiera sportowców w osiąganiu swoich celów treningowych.

Dieta pudełkowa kulturystyczna plus – na czym polega?

W skład naszej diety kulturystycznej plus wchodzi aż pięć posiłków – śniadanie oraz cztery dania, co sprawia, że ten wariant pudełkowego jadłospisu jest najbardziej kompleksowy spośród naszych diet dla osób, uprawiających sporty sylwetkowe. Wszystkie posiłki zawierają zbilansowaną ilość białka, węglowodanów i tłuszczów. Dbamy o to, by zawierały wyłącznie pełnoziarniste produkty zbożowe, zawierające węglowodany złożone, które powoli uwalniają energię. Podstawą diety kulturystycznej plus są proteiny zawarte między innymi w jajach kurzych, kurczaku i innych rodzajach mięsa oraz ryżu. Uzupełniają je odżywki białkowe i proteinowe koktajle, które gwarantują solidny zastrzyk protein każdego dnia. Dzięki temu, budowanie masy mięśniowej przebiega znacznie sprawniej.

Dieta pudełkowa kulturystyczna – co uwzględnia?

Oprócz czterech dań, w diecie znalazły się wytrawne śniadania, których bazą są jaja, warzywa i wołowina. Zaczynając w ten sposób dzień, na treningu dasz z siebie wszystko! Każdy posiłek opatrzony jest informacją, dotyczącą ilości poszczególnych składników dania, dzięki czemu możesz dokładnie kontrolować kalorie. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz tygodniową rozpiskę jadłospisu, nad którego jakością czuwają wykwalifikowani szefowie kuchni. Ich zadaniem jest nie tylko przygotowanie smacznego posiłku, ale również zadbanie o jego wygląd i wspaniały aromat. Serwowane przez nas dania po prostu dobrze smakują, co czyni kształtowanie sylwetki jeszcze smaczniejszym. Z naszej diety kulturystycznej plus również możesz skorzystać w dwóch wariantach – pakiecie małym i dużym. Zajrzyj do tabeli z menu, aby porównać zawartość i porcje w poszczególnych wariantach.

Dieta pudełkowa kulturystyczna plus – dlaczego warto w nią zainwestować?

Nasza dieta kulturystyczna w wariancie plus to znakomite rozwiązanie dla sportowców, którym brakuje czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. Sprawdzi się też w przypadku osób uprawiających sporty sylwetkowe, które poszukują rozwiązań pozwalających im na całkowitą kontrolę jadłospisu. Korzystanie z naszych usług umożliwia zweryfikowanie zawartości każdego z dań i wyeliminowanie przetworzonych produktów. Jeśli masz wątpliwości, czy dieta pudełkowa kulturystyczna plus sprawdzi się w Twoim przypadku, zapraszamy do kontaktu pod naszą infolinią.