logoR-1.png

dieta z dostawą do domu

Czy często brakuje Ci czasu oraz pomysłów na zdrowe potrawy? A może nie masz czasu gotować i najczęściej jesz coś niezdrowego, a potem masz wyrzuty sumienia? Albo chcesz uzupełnić swoją dietą treningi odchudzające, ale zupełnie nie masz na to pomysłu? W każdym z tych przypadków idealnie sprawdzi się dieta z dostawą do domu oferowana przez naszą firmę. Możesz z niej skorzystać niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania. Działamy zarówno w Warszawie, jak i Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wrocławiu czy Zielonej Górze.

Z naszego cateringu dietetycznego korzystają zarówno zapracowani biznesmeni, trenujący wyczynowo sportowcy, jak i pracownicy biurowi czy młode mamy, które chcą wrócić do formy sprzed ciąży, ale nie mają czasu na gotowanie. Oferujemy kilka rodzajów diet, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci są różni. Każdą dietę można wybrać w odpowiedniej do swoich potrzeb oraz uprawianej aktywności fizycznej kaloryczności. Jeśli masz wątpliwości, ile kalorii będzie idealne dla Ciebie, możesz skonsultować się z naszym dietetykiem.

Nasza zdrowa dieta z dostawą do domu przygotowywana jest przez sztab wykwalifikowanych fachowców, począwszy od dietetyków, poprzez pewnych dostawców zdrowych składników, na zespołach profesjonalnych kucharzy kończąc. Wszyscy dbamy o to, aby nasi klienci każdego dnia otrzymywali komplet zbilansowanych. zdrowych, różnorodnych oraz smacznych posiłków zgodnych z ich celami dietetycznymi. Kiedy dzięki naszym dietom klienci osiągają swoje prywatne cele oraz sukcesy to jest to dla nas absolutnie największa nagroda.

Podziel się tym ze znajomymi!

Facebook
Twitter
LinkedIn

dieta z dostawą do domu