Właściwe odżywianie stanowi podstawę do dobrego i zdrowego funkcjonowania na co dzień. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jakie to ważne, aby jeść regularne, doskonale zbilansowane posiłki przygotowywane ze świeżych składników. Tylko teoria to jedno a praktyka najczęściej drugie. Owszem wiele razy mamy ambitne zrywy, które sprawiają, że chce nam się chcieć. Podejmujemy więc decyzję, że od dzisiaj jemy tylko zdrowo, zero śmieciowego jedzenia, tylko domowe potrawy przygotowywane samodzielnie. Jak to się z reguły kończy po kilku dniach, każdy niech odpowie sobie sam. Znajdujemy dwa tysiące wymówek: a to, że nie mamy czasu, a to, że ochoty i kończy się jak zwykle.

Jednak jest na to sposób catering dietetyczny. Dieta pudełkowa cena, której nie różni się znacząco od gotowania dla jednej osoby, to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto cierpi na chroniczny brak czasu. Można ją zamówić na interesujący nas okres niezależnie czy mieszkamy w Warszawie, Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Wrocławiu, Poznaniu czy Zielonej Górze. Dzięki niej oszczędzimy czas poświęcany każdorazowo na zaplanowanie posiłków, zakup odpowiednich składników oraz samo przygotowanie potraw.

Gratisowe godziny można więc z powodzeniem wykorzystać na ulubiony trening czy hobby albo po prostu spędzić ten czas z najbliższymi. W skali miesiąca robią się z tego naprawdę długie godziny, które otrzymujemy do dyspozycji tylko dlatego, że decydujemy się zlecić nasze codzienne odżywianie na zewnątrz. Nasza firma dba o to, aby każdy klient był traktowany indywidualnie, a jego dieta pudełkowa cena każdego dnia spełniała najwyższe możliwe standardy przygotowania i dostarczenia we wskazane miejsce.