Coraz większą popularność zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie cieszą się dieta na zamówienie z dowozem we wskazane miejsce. Pozwala ona odżywiać się w sposób zbilansowany, jednocześnie nie tracąc czasu na mozolne planowanie posiłków, wielogodzinne zakupy oraz fizyczne przygotowywanie posiłków. Mało kto nie cierpi aktualnie na brak czasu. Efektem tego jest spożywanie śmieciowego jedzenia, słodyczy oraz dużej ilości wysoko przetworzonych potraw, które są szkodliwe dla naszego zdrowia, ponieważ powodują otyłość, oraz inne związane z nią choroby.

Doskonałym remedium na to jest dieta na zamówienie nazywana inaczej cateringiem dietetycznym. Można z niej skorzystać niezależnie od miejsca zamieszkania. Nie ma więc znaczenia czy mieszkasz w Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Warszawie, Wrocławiu czy Zielonej Górze, w każdym z tych miast otrzymasz dietę pudełkową wprost pod drzwi swojego domu czy biura. Odpowiednia ilość doskonale zbilansowanych posiłków zaplanowanych przez dietetyka a wykonanych przez znakomitych mistrzów kuchni to nasza specjalność.

Do przygotowania dań używamy tylko najwyższej jakości produktów pochodzących od sprawdzonych lokalnych dostawców. Możesz wybrać zarówno kaloryczność diety, jak i jej rodzaj uwzględniając posiadane ograniczenia dietetyczne, alergie pokarmowe oraz indywidualne predyspozycje. Wszystko po to, aby dostarczane posiłki były najlepsze dla Twojego zdrowia oraz poczynionych planów dietetycznych i treningowych. Twoje sukcesy są naszymi sukcesami, więc każdego dnia staramy się wspierać Cię w drodze do upragnionego celu.