Czy można zdrowo się odżywiać, nie mając żadnej wiedzy z zakresu dietetyki? Można. I właściwie, żeby zacząć żyć zdrowiej i jeść smacznie potrzeba nam tylko dostępu do komputera. Na naszej stronie internetowej wybierz interesujący Cię rodzaj diety oraz właściwą kaloryczność. Pamiętaj, aby była ona dopasowana do Twojego stylu życia oraz ilości aktywności fizycznej, jaką uprawiasz.

Jeśli nie masz pewności, która opcja kaloryczna będzie dla Ciebie najlepsza, możesz skonsultować się z naszym dietetykiem, który jest do Twojej dyspozycji przez cały okres współpracy z naszą firmą. Kiedy już wszystko jest jasne, wystarczy, że podejmiesz decyzję, na jak długo chcesz się z nami związać i dokonasz opłaty za ten okres. I na tym Twoja rola właściwie się kończy. Od kolejnego dnia codziennie rano przez wybrany okres będziemy dostarczać wprost pod drzwi Twojego domu czy biura komplet posiłków na cały aktywny dzień. Twoim zadaniem będzie tylko je zjadać w określonych odstępach czasu. I tyle. Cała filozofia.

Nasza dieta na dowóz przygotowywana jest każdorazowo przez wykwalifikowanego dietetyka. Wykonana z najwyższej jakości świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych lokalnych dostawców a posiłki przygotowują profesjonalni kucharze, stosując się restrykcyjnie do zaleceń. Wszystko po to, abyś osiągał założone cele dietetyczne i każdego dnia i przychodziło Ci to z przyjemnością. Niezależnie od tego, gdzie na co dzień mieszkasz, czy jest to Wrocław, Warszawa, Poznań a może Zielona Góra lub Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) nasza dieta na dowóz jest dla Ciebie. Sprawdź, jak możemy ułatwić Twoje życie?