Czy dieta pudełkowa to dieta dla sportowców? Ależ oczywiście. Wielu utytułowanych sportowców korzysta z indywidualnie przygotowanego cateringu dietetycznego, który jest w stanie zapewnić im zarówno odpowiednią ilość kalorii, jak i składników odżywczych, witamin i minerałów. Wszystko po to, aby wspomóc intensywne treningi i sprawić by były one jeszcze bardziej wydajne.

Jednakże dieta z dowozem to nie tylko dieta dla sportowców. Bez problemu mogą z niej korzystać także osoby prywatne i to zarówno takie, które trenują incydentalnie, jak i intensywnie. W każdym przypadku korzyści płynące z racjonalnego doskonale zbilansowanego odżywiania będą nie do przeceniania. Powiedzmy sobie szczerze, nie zawsze mamy czas oraz ochotę na przygotowywanie zdrowych posiłków. A tutaj wszystko dzieje się poza nami. Nam pozostaje tylko cieszenie się smakami, aromatami oraz różnorodnością dań, jakie zapewniamy w ramach różnorodnych typów diet. Z nami naprawdę trudno się nudzić. Działamy w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Zielonej Górze, Wrocławiu a także w Poznaniu.

Nasz zespół profesjonalistów każdego dnia dba o to, abyś na talerzu otrzymał wszystko, co najlepsze. Począwszy od dietetyków dopasowujących potrawy do Twoich celów dietetycznych oraz treningowych. Poprzez dostawców świeżych i pełnowartościowych produktów pochodzących z lokalnych upraw i zakładów przetwórczych. Na utalentowanych zespołach kucharzy, którzy wprawnie łączą składniki w pyszne dania, kończąc. Cały nasz zespół każdego dnia pracuje na sukcesy naszych klientów. Są one najlepszą nagrodą za nasz wysiłek i niesamowitym motorem do działania.