Brak czasu daje się we znaki każdemu. Nic więc dziwnego, że kilka lat temu pojawiła się na rynku usługa dieta catering, która od razu zyskała przychylność osób, które żyją szybko i intensywnie, a nie mają czasu na gotowanie. Przez jakiś czas z cateringu dietetycznego korzystały głównie osoby znane z pierwszych stron gazet. Celebryci, sportowcy, gwiazdy kina zawsze na diecie pokochały wolność, jaką daje ten sposób odżywiania.

W tej chwili dieta z dowozem ma już rzeszę zwolenników wśród osób prywatnych, które cenią to, że zwraca im ona dużą ilość czasu, który wcześniej musieli przeznaczyć na planowanie, zakupy oraz przygotowywanie posiłków. Klienci są zachwyceni faktem, że każdą dietę można w pełni spersonalizować. Dieta catering daje możliwość wyboru interesującej nas opcji kalorycznej, ale nie tylko. Możemy także wybrać rodzaj diety w oparciu o nasze indywidualne preferencje oraz ograniczenia związane z posiadanymi alergiami pokarmowymi. Wszystko po to by nasi klienci z Wrocławia, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Poznania, Zielonej Góry oraz Warszawy każdego dnia otrzymywali komplet posiłków idealnie spełniający ich oczekiwania. Bez tego nie ma mowy o sukcesie.

Nasze plany dietetyczne opracowywane są przez sztab wykwalifikowanych dietetyków. Potrawy przygotowujemy w oparciu o świeże składniki dostarczane od lokalnych dostawców, aby maksymalnie skrócić czas ich przewożenia. Dzięki temu mamy pewność, że nie tracą one w transporcie cennych składników odżywczych oraz witamin i minerałów. Powierzając swoją dietę naszej firmie, możesz być pewny, że oddajesz ją w najbardziej profesjonalne ręce w tej branży.