Wiele osób boryka się ze zbędnymi kilogramami. Obiecujemy sobie, że schudniemy, tyle że najczęściej na obietnicach się kończy. Nasza wymarzona waga wydaje się nam niemożliwa do osiągnięcia i najczęściej nie podejmujemy nawet próby dotarcia do niej. Tymczasem naprawdę wystarczy niewielka zmiana nawyków wprowadzona do naszego życia, aby osiągnąć spektakularny a co ważniejsze trwały sukces. Nieważne czy mieszkamy w Poznaniu, czy w Warszawie, czy w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) czy pracujemy w Zielonej Górze, czy we Wrocławiu. W każdym miejscu mamy szansę na sukces. Musimy tylko poznać kilka prostych tricków i wprowadzić je do własnego życia.

Po pierwsze należy jeść 4-5 posiłków dziennie o stosunkowo stałych porach. Dzięki temu nasze ciało będzie regularnie otrzymywało paliwo, nie grożą nam więc ataki wilczego głodu, które często mają miejsce, jeśli długo nic nie jedliśmy. Zdajemy sobie sprawę, że przygotowanie posiłków to czynność czasochłonna jednakże zawsze można wykorzystać nowoczesny catering dietetyczny i problem braku czasu przestaje istnieć.

Po drugie dieta powinna być doskonale zbilansowana oraz różnorodna, ponieważ tylko taki sposób odżywiania dostarczy naszemu organizmowi niezbędnych składników mineralnych, oraz witamin. Także i w tym przypadku doskonale sprawdzi się zdrowy catering dietetyczny przygotowany przez doświadczonych dietetyków w porozumieniu z trenerami. Jeśli do takiego odżywiania dodamy jeszcze regularną aktywność fizyczną, najlepiej w postaci rozpisanych przez trenera personalnego treningów to nasze szanse na spektakularną metamorfozę znacząco wzrastają.