SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Września

dieta pudełkowa września

Catering dietetyczny we Wrześni sprawia, że odchudzanie staje się bajecznie proste. Wystarczy wybrać odpowiednią dietę, okres jej dostarczania, wykonać opłatę oraz czekać na jej dostarczenie. W Better Life mamy bardzo szeroki wybór diet pudełkowych. Szczególnie polecamy Dietę Sport, która opiera się na posiłkach zawierających bardzo duże ilości wartościowego białka, które jest niezbędne do szybkiej regeneracji mięśniowej. W dodatku razem z dietą otrzymujesz możliwość konsultacji z trenerem personalnym oraz dietetykiem. Pomogą Ci oni, wybrać najlepszą dietę dla Ciebie oraz ułożyć plan treningowy.

Czym wyróżnia się dieta z Better Life?

Pudełka dietetyczne przygotowujemy z wysokiej jakości składników ekologicznych, które pochodzą od lokalnych dostawców. Nad smakiem dostarczanych do naszych Klientów potraw czuwa doświadczony kucharz. Na stronie Better Life dostępny jest cennik oraz menu. Udowadniamy, że dieta catering może być smaczna i zdrowa.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00