SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Wolsztyn

dieta pudełkowa wolsztyn

Ułożenie dobrej diety sportowej to zadanie, które wymaga sporej wiedzy. Komponując ją, uwzględnić należy zarówno płeć, wiek, regularność treningów jak i typ uprawianej dyscypliny. Nie bez znaczenia jest również informacja odnośnie tego, czy do czynienia mamy ze sportem siłowym, wytrzymałościowym czy sprinterskim. Najważniejszymi składnikami pokarmowymi, które sportowcy powinni dostarczać swojemu organizmowi są białko oraz węglowodany, które to wpływają na przyrost masy mięśniowej.

Idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby aktywnej fizycznie jest catering dieta. Nasza firma Better Life zajmuje się dostarczaniem profesjonalnego cateringu dietetycznego między innymi na terenie Wolsztyna. W naszej ofercie mamy 2 rodzaje diet stworzonych z myślą o sportowcach: Sport oraz Sport Plus. Kaloryczność waha się tutaj od 1500 do 3500 kcal, co pozwala na dopasowanie jadłospisu do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy bezpłatne porady doświadczonych dietetyków i trenerów personalnych.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00