SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Tychy

dieta pudełkowa tychy

Catering na zamówienie to, wbrew pozorom, idealne rozwiązanie nie tylko dla odchudzających się czy profesjonalnych sportowców. Z powodzeniem korzystać mogą z niego również wszystkie te osoby, które nie mają czasu na codzienne przygotowywanie zdrowych, zbilansowanych posiłków oraz te, które ze względu na różnego rodzaju problemy zdrowotne wymagają odpowiednio dopasowanego jadłospisu.

Nasz catering dietetyczny w Tychach, jakim jest Better Life, oferuje między innymi dietę bez laktozy. Pozwala ona na skuteczne pozbycie się objawów nietolerancji cukru mlecznego takich, jak wzdęcia, bóle brzucha czy biegunki. Tego typu jadłospis dostępny jest w następujących wersjach: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500 kalorii. Dostępny jest u nas również jej zmodyfikowany wariant, który dodatkowo wyklucza gluten. Nasza firma specjalizuje się także w tworzeniu diet indywidualnych, z których korzystają zarówno sportowcy przygotowujący się do zawodów, jak i osoby o specyficznych potrzebach żywieniowych.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00