logoR-1.png

Catering dietetyczny – Toruń

Gotowanie to nie Twoja bajka? Nie martw się, nie wszyscy muszą wymiatać w kuchni. Są na tym świecie firmy takie jak BetterLife, które z chęcią dostarczą pod Twoje drzwi niskokaloryczny catering dietetyczny. Toruń potrzebuje nas szczególnie, ponieważ doszły nas słuchy, że pierniki tuczą!

Ok, pożartowaliśmy to teraz czas na konkrety. Dostawy diet BetterLife są darmowe i obejmują ponad 2500 miejscowości w Polsce. Decydując się na nasze usługi, możesz mieć również pewność, że dania zostaną dostarczone do Ciebie na czas i będą w nienagannym stanie. Starannie je zabezpieczamy, aby po przybyciu cieszyły nie tylko podniebienie, ale także oczy. Szukasz diety pudełkowej na terenie Torunia? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Dieta pudełkowa – Toruń

Catering dietetyczny BetterLife to 10 diet dopasowanych do indywidualnych wymagań żywieniowych Klientów. Istnieje także możliwość skomponowania własnego menu, wybierając spośród 25 dostępnych dań. Do wyboru pozostaje także kaloryczność diety i typy posiłków (między 3 a 6 posiłków w pakiecie). Najlepiej oczywiście połączyć dietę ze sportem, do czego gorąco zachęcamy.

Wierzymy, że zbilansowana dieta bogata w składniki odżywcze potrafi zdziałać cuda, nie tylko redukując masę ciała, ale także poprawiając samopoczucie. Więc jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto może po prostu czas spróbować? Nie wahaj się i sprawdź, ile dobrego może przynieść dieta pudełkowa. Toruń, czekamy na Was!

Jak nas znaleźć? To bajecznie proste. Jeśli mieszkasz w Toruniu lub okolicach, szukaj nas pod tagami “catering dietetyczny Toruń” i “dieta pudełkowa Toruń”.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00