SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Sulechów

dieta pudełkowa sulechów

Box dieta to usługa, która z roku na rok cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Równie często określana jest ona mianem diety pudełkowej lub cateringu dietetycznego. Chętnie korzystają z niej zarówno osoby zapracowane, które nie mają czasu na codzienne planowanie i gotowanie posiłków, jak i pacjenci z nietolerancjami czy alergiami pokarmowymi oraz profesjonalni sportowcy, dla których zdrowe, zbilansowane menu stanowi niezbędne uzupełnienie codziennych treningów.

Nasza firma Better Life swój catering dietetyczny dowozi między innymi do Sulechowa. Oferowane przez nas jadłospisy dostępne są w kalorycznościach wahających się od 1000 do 3500 kcal, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Posiłki przyrządzamy wyłącznie z najwyższej jakości składników, a nad całością procesu czuwa szef kuchni, dietetyk oraz technolog żywności z wieloletnim doświadczeniem w branży. W naszej ofercie posiadamy również Dietę Indywidualną stworzoną z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00