SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Strzałkowo

dieta pudełkowa strzałkowo

Moda na zdrowe odżywianie nie przemija, co nas bardzo cieszy. Jeżeli szukasz wysokiej jakości fit cateringu, to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Dbamy o smak dostarczanych naszym klientom posiłków. Catering dietetyczny w Strzałkowie przyrządzany jest z ekologicznych produktów od lokalnych dostawców. Znajdziesz w nich świeże warzywa i owoce. Nad odpowiednim skomponowaniem dań pod względem kalorycznym i odżywczym czuwa nasz dietetyk. W cenie wybranej przez Ciebie diety są darmowe konsultacje z trenerem personalnym oraz dietetykiem.

Jakie rodzaje diet mamy w naszej ofercie?

Najbardziej podstawową jest Dieta Standard. Przeznaczona jest dla osób, które po prostu chcą się zdrowo odżywiać. Kolejną propozycją na naszej liście jest Dieta Sport, odpowiednia dla każdego, kto wykonuje ćwiczenia fizyczne na co dzień. Możemy zaoferować Ci jeszcze między innymi: Dietę Minus Lactose, czyli niezawierającą laktozy. Tak szeroki wybór wynika ze świadomości, że najlepszy catering to taki, który jest dopasowany do Twoich potrzeb.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00