SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Stęszew

dieta pudełkowa stęszew

Catering na zamówienie to usługa, która jeszcze kilka lat temu kojarzyła się wyłącznie z celebrytami lub profesjonalnymi sportowcami. Obecnie na skorzystanie z niej decyduje się jednak coraz więcej osób – pracownicy korporacji, którzy w biurze spędzają znaczącą część dnia, młode mamy, które nie mają czasu na codzienne gotowanie czy osoby, które chcą w krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów bez obaw o nieprawidłowe zbilansowanie posiłków.

Nasz catering dietetyczny Better Life dostarcza swoje posiłki między innymi do Stęszewa. Przyrządzane są one przez wykwalifikowanego szefa kuchni, dietetyka oraz technologa żywności. Do ich przygotowywania wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości składniki pochodzące od lokalnych dostawców. Jeżeli szukają Państwo sposobu na tani catering dietetyczny, zachęcamy do zamówienia pakietów na 21 lub 60 dni, które uwzględniają atrakcyjne rabaty dla klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00