SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Środa Wielkopolska

dieta pudełkowa środa wlkp

Posiłki dietetyczne na dowóz to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pracowników korporacji, którzy w biurze spędzają znaczącą część dnia, a po powrocie do domu są zbyt zmęczeni, by zajmować się planowaniem i gotowaniem posiłków oraz kupnem niezbędnych składników. Zamówione poprzez dieta catering dania są dostarczane każdego dnia pod drzwi domu czy biura o ustalonej porze. Co ważne, zapakowane są one w taki sposób, że z łatwością można zjeść je zarówno w pracy, jak i w podróży.

W Środzie Wielkopolskiej skorzystać można z usług naszego cateringu dietetycznego Better Life. Oferujemy kilka różnych jadłospisów, w tym również te dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Kaloryczność naszych diet waha się od 1000 do 3500 kcal, co w znaczący sposób ułatwia dobranie menu dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb. Każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, liczyć może na bezpłatne porady dietetyczne online i konsultacje z trenerami personalnymi.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00