SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Sosnowiec

dieta pudełkowa sosnowiec

Catering dieta jest świetną propozycją dla wszystkich osób, które nie chcą tracić swojego wolnego czasu na planowanie posiłków, zakupy, gotowanie i zmywanie. To sprawdzony sposób na wykluczenie ze swojego codziennego jadłospisu niezdrowych, tłustych, mocno przetworzonych produktów oraz walkę z nałogiem, jakim jest podjadanie w ciągu dnia. Korzystając ze smacznej diety pudełkowej możliwe jest również zapanowanie nad nadwyżkami jedzenia – posiłki są tu bowiem wyliczone w taki sposób, by zjeść je w całości za jednym razem i nie odczuwać głodu.

Nasz catering dietetyczny Better Life świadczy swoje usługi między innymi na terenie Sosnowca. Istnieje tu możliwość wyboru jednej z kilku diet, których kaloryczność waha się od 1000 do 3500 kcal. Mogą być one dostarczane pod drzwi domu czy biura każdego dnia lub z wyłączeniem weekendów. Z myślą o najbardziej wymagających klientach stworzyliśmy opcję diet indywidualnych. To świetne rozwiązanie dla profesjonalnych sportowców lub osób z alergiami pokarmowymi.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00