SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Sopot

dieta pudełkowa sopot

Lato zbliża się wielkimi krokami! To najlepszy moment, by rozpocząć walkę o zgrabną sylwetkę. Poza regularnymi treningami, zadbać należy tu także o odpowiednio zbilansowane, regularne posiłki. Osoby, które nie dysponują wystarczającą ilością czasu na ich komponowanie i przyrządzanie, zdecydować mogą się na skorzystanie z diety pudełkowej, nazywanej także kubełkową lub cateringiem dietetycznym.

Dobry catering tego typu to taki, który pozwala na dopasowanie diety do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie naszej firmy Better Life znaleźć można między innymi jadłospis wegetariański czy pozbawiony glutenu i laktozy. Nasz catering dietetyczny dostarczamy na terenie całego Sopotu. Zaopatrujemy się wyłącznie u lokalnych dostawców i sprawdzonych gospodarstw, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że mają do czynienia z produktami najwyższej jakości. Opakowania, w które pakujemy nasze posiłki posiadają wszystkie niezbędne atesty, a produkcja odbywa się z zachowaniem zasad HACCP.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00