SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Rydzyna

dieta pudełkowa rydzyna

Najlepszy catering dietetyczny to taki, który oferuje nie tylko jadłospis dla osób odchudzających się czy profesjonalnych kulturystów, lecz uwzględnia również menu dla klientów z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi, dla których ułożenie bezpiecznej, zdrowej, zbilansowanej, smacznej diety może stanowić nie lada wyzwanie.

Przykładem może być nasz catering dietetyczny Better Life świadczący swoje usługi między innymi na terenie Rydzyna. W naszej ofercie dostępna jest dieta bezglutenowa, która stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób z alergią na gluten oraz cierpiących na celiakię (druga z nich jest chorobą o podłożu autoimmunologicznym). W jadłospisie bezglutenowym dopuszczalne są produkty stworzone na bazie mąki gryczanej, kukurydzianej, sojowej, prosa, komosy ryżowej oraz amarantusa. Bez obaw jeść można tu między innymi owoce i warzywa, ryż biały i brązowy, mleko oraz masło. Kaloryczność naszej diety tego typu waha się od 1000 do 2500 kcal. Oferujemy również menu bez laktozy.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00