SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Poznań

dieta pudełkowa poznań

Catering kulturystyczny stanowi idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zwiększeniu masy oraz siły mięśni, przyspieszeniu metabolizmu, spaleniu nadmiaru tłuszczu w krótkim czasie, poprawie kondycji i wytrzymałości organizmu, zwiększeniu ilości energii i przyspieszeniu regeneracji po wysiłku. Dieta z dowozem pomoże także zapobiec rozpadowi białek mięśniowych i dostarczy wszystkich niezbędnych podczas intensywnych treningów składników odżywczych.

Odpowiednio skomponowany przez profesjonalistów jadłospis pomoże zapobiec ubytkowi masy mięśniowej, odwodnieniu organizmu, odwapnieniu kości, kamicy nerkowej i wzrostowi poziomu mocznika.

W tworzeniu menu dla kulturystów specjalizuje się nasz catering dietetyczny w Poznaniu. Dostępne jest ono w dwóch wersjach: Sport oraz Sport Plus. Druga z nich charakteryzuje się zwiększoną ilością białka oraz węglowodanów, a także gratisowym koktajlem proteinowym. Kaloryczność wymienionych wyżej diet waha się od 1500 do 3500 kcal.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00