logoR-1.png

Catering dietetyczny – Poznań

Korzystasz z cateringu dietetycznego od lat, ale jeszcze żaden Cię nie zachwycił? Podejmujemy wyzwanie! W BetterLife starannie dobieramy składniki, by nasze dania nie tylko znakomicie smakowały, ale także pięknie wyglądały. Spróbuj i przekonaj się, jak powinien wyglądać catering dietetyczny. Poznań, jeśli nas nie znacie, szybko musicie nadrobić zaległości!

Z czego słyniemy? Dostarczamy nasze diety zupełnie za darmo do ponad 2500 miejscowości w Polsce. Trzymamy się terminów, starannie zabezpieczamy posiłki na czas transportu i na życzenie Klienta nie dzwonimy dzwonkiem, by nie zbudzić dzieci. Szukasz diety pudełkowej na terenie Poznania? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Dieta pudełkowa – Poznań

Oferta BetterLife to 10 różnych diet dopasowanych do indywidualnych preferencji Klientów. Istnieje również możliwość skomponowania własnego menu, wybierając spośród 25 dostępnych dań. Decydować możesz o typie posiłków i ich kaloryczności wyznaczając sobie konkretne cele do osiągnięcia. W połączeniu z regularną aktywnością fizyczną czas oczekiwania na efekty znacznie się skróci i już niebawem wskoczysz w ulubione jeansy, które w niewyjaśnionych okolicznościach się skurczyły lub podbijesz serca ratowniczek na plaży w Mielnie.

Wybierając naszą dietę, zyskujesz również pewność, że posiłki tworzone są z najwyższej jakości produktów pochodzenia lokalnego. Wspieranie polskiej gospodarki to dla nas czysta przyjemność, a także cel, który postawiliśmy sobie na początku działalności. Sprawdź, jak smakuje idealnie dopracowana dieta pudełkowa. Poznań jest jednym z tych miejsc, do których nam zawsze po drodze.

Jak nas znaleźć? To bajecznie proste. Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, szukaj nas pod tagiem “cateringi Poznań”.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00