SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Piekary Śląskie

dieta pudełkowa piekary śląskie

Musisz zrzucić parę kilogramów lub ze względu na swój stan zdrowia, nie możesz jeść wszystkich produktów? Jeżeli tak, to z pomocą przyjdzie Ci catering dietetyczny w Piekarach Śląskich. W naszej ofercie mamy nie tylko diety dla sportowców, ale również dla osób, które nie mogą spożywać glutenu i laktozy. Bardzo duży nacisk kładziemy na to, żeby każdy przygotowany przez nas posiłek był smaczny i zdrowy. Dlatego współpracujemy z profesjonalnymi dietetykami i kucharzami, dla których właściwe odżywianie jest pasją oraz stylem życia. Posiłki gotowane są z ekologicznych składników, od lokalnych dostawców. Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące cateringu dietetycznego oraz całej naszej oferty, to zawsze możesz skontaktować się z opiekunem klienta, który chętnie Ci pomoże. Catering w postaci diety to możliwość dopasowania posiłków do Twoich indywidualnych upodobań.

Dlaczego warto zamówić gotowe posiłki dietetyczne?

Gotowa dieta to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają szczególne potrzeby żywieniowe, ponieważ nie muszą samodzielnie układać jadłospisu, ani robić zakupów.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00