SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Nowa Sól

dieta pudełkowa nowa sól

Nie każdy z nas ma czas na codzienne gotowanie, planowanie posiłków i wizyty w sklepach spożywczych. Doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zabieganych osób, dla których priorytetem jest zdrowe odżywianie to catering w boxach. Usługa tego typu polega na dostarczaniu odpowiednio zbilansowanych posiłków dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Szukając cateringu dietetycznego zajmującego się dostawami na terenie Nowej Soli, warto zainteresować się usługami świadczonymi przez naszą firmę Better Life. To najlepszy catering zarówno dla profesjonalnych sportowców (kulturystów, bokserów czy zawodników MMA), jak i osób walczących z nadwagą lub posiadających alergie czy nietolerancje pokarmowe. Kaloryczność oferowanych przez nas posiłków waha się od 1000 do 3500 kcal. Do wyboru jest tu między innymi dieta Wegetariańska, Sport czy Minus Gluten i Lactose. Nasze posiłki przygotowywane są wyłącznie z najwyższej jakości produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00