SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Mysłowice

dieta pudełkowa mysłowice

Sprawdzony sposób na zgrabną sylwetkę bez wyrzeczeń to wygodna dieta pudełkowa, określana również mianem cateringu dietetycznego. Zalet tego typu usługi jest całe mnóstwo. Zaliczyć do nich można między innymi brak konieczności codziennego gotowania i planowania posiłków. Nie bez znaczenia jest również odpowiednie ich zbilansowanie, co odgrywa szczególnie ważną rolę w przypadku osób z nadwagą. Catering na zamówienie polega na codziennym dostarczaniu zestawu stosownie skomponowanych dań. Najczęściej do czynienia mamy tu z 5 posiłkami: śniadaniem, drugim śniadaniem, obiadem, podwieczorkiem oraz kolacją.

Firma Better Life swój catering dietetyczny dostarcza między innymi do Mysłowic. W naszej ofercie znaleźć można menu Standard, Wegetariańskie, Sport, Sport Plus, Minus Gluten i Lactose, Minus Lactose oraz Indywidualne. Ostatnie z nich to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych sportowców lub osób borykających się z alergiami pokarmowymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00