SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Kraków

dieta pudełkowa kraków

Jak działa catering dietetyczny w Krakowie? To bardzo proste! Wystarczy wybrać interesującą Cię dietę, zamówić ją i czekać na dostawę. Posiłki dostarczamy zawsze w godzinach od 24:00 do 8:00. Dostawa jest całkowicie darmowa. Do większości miast w Polsce nasz fitness catering dostarcza posiłki przez 6 dni w tygodniu. Oczywiście, przy zamawianiu diety można również zaznaczyć, że nie jesteś zainteresowany dostarczaniem posiłków w weekendy. Oferujemy najlepszy catering w Krakowie.

Czym wyróżnia się fitness dieta?

To przede wszystkim, posiłki oparte na zdrowych składnikach, które są ekologiczne i pochodzą od zaufanych dostawców. W naszej ofercie mamy między innymi dietę Sport, która jest idealna dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Zawiera dużą ilość pełnowartościowych białek, głównie zwierzęcych. Posiłki są tak skomponowane, aby zwiększać masę mięśniową i spalać tkankę tłuszczową, a w dodatku są bardzo smaczne. Zachęcamy do spróbowania! Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://betterlife.com.pl.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00