SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Kościan

dieta pudełkowa kościan

Codzienne planowanie posiłków, zakupy i gotowanie to zajęcia pochłaniające bardzo dużo czasu. Nie dziwi zatem rosnąca z roku na rok popularność usług typu dieta catering. Korzystają z niej zarówno zabiegani pracownicy korporacji, jak i młode mamy, osoby regularnie pracujące poza domem, profesjonalni sportowcy czy osoby z alergiami pokarmowymi.

Jak działa taka dieta indywidualna? To bardzo proste! Wystarczy wybrać odpowiedni typ jadłospisu, ustalić jego kaloryczność i godziny oraz miejsce dostaw (może być to zarówno dom, jak i biuro czy inne, wybrane przez klienta miejsce). Dostarczaniem cateringu dietetycznego w Kościanie zajmuje się między innymi nasza firma Better Life. Oferujemy kilka różnych wersji jadłospisu: Standard, Sport, Sport Plus, Wegetariański, Minus Gluten i Lactose, Minus Lactose oraz Indywidualny. Poszczególne diety różnią się od siebie kalorycznością, która waha się od 1000 do 3500 kalorii. Zdecydować mogą się Państwo na codzienne dowozy lub z wyłączeniem weekendów.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00