SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Kórnik

dieta pudełkowa kórnik

Nieregularne posiłki i podjadanie niezdrowych przekąsek to problemy, z którymi boryka się spora część z nas. Można je jednak z łatwością wyeliminować, decydując się na dietę pod drzwi. Usługa ta polega na tym, że każdego dnia (lub tylko od poniedziałku do piątku), do naszego domu lub firmy dostarczany jest zestaw zdrowych, pożywnych, a co najważniejsze – smacznych posiłków dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Nasza firma Better Life dostarcza swój catering dietetyczny między innymi na terenie Kórnika. Z chęcią pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej diety i dopasowaniu jej kaloryczności. W naszej ofercie coś dla siebie znajdą zarówno osoby walczące z nadmiarem kilogramów, jak i kulturyści, wegetarianie czy pacjenci borykający się z problemem, jakim jest nietolerancja laktozy lub glutenu. Z myślą o najbardziej wymagających klientach stworzyliśmy natomiast dietę indywidualną. Z naszych usług regularnie korzystają najlepsi polscy sportowcy. Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów Better Life!

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00