Catering Dietetyczny Konin

Pary, które podjęły decyzję o chęci wspólnej walki z nadprogramowymi kilogramami, zadbać powinny nie tylko o regularny trening. Równie ważną rolę odgrywa tutaj odpowiednio skomponowana dieta. Osoby nie dysponujące wystarczającą ilością czasu na codzienne planowanie i przyrządzanie posiłków w dwóch różnych wersjach, rozważyć powinny zamówienie cateringu dla par.

Taki jadłospis nie tylko uwzględnia stosowne proporcje węglowodanów, białek oraz tłuszczy, lecz jest również sycący i smaczny. Stanowi również sprawdzony sposób na zapanowanie nad domowymi wydatkami na żywność. W cateringu na zamówienie poszczególne posiłki zaplanowane są w taki sposób, by nie odczuwać głodu i nie mieć konieczności podjadania.

Nasz catering dietetyczny w Koninie, jakim jest Better Life, oferuje kilka różnych wersji jadłospisów, co pozwala na dopasowanie ich do potrzeb każdego z klientów. Poza gotowymi zestawami, oferujemy również dietę indywidualną, która stanowi idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne od pon do pt od 7.00 do 22.00
sob od 9:00 do 17:00