SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Kargowa

dieta pudełkowa kargowa

Catering dieta jest usługą, z której bardzo często korzystają profesjonalni sportowcy. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie codziennych posiłków. Należy zdawać sobie sprawę z faktu, iż odpowiednio skomponowany jadłospis pomaga zmaksymalizować wydolność organizmu i do minimum ograniczyć ryzyko występowania urazów oraz wszelkiego rodzaju problemów zdrowotnych. Podstawą diety każdego sportowca są węglowodany, które stanowić powinny około 60-70% całkowitego zapotrzebowania na energię. Po treningu wskazane są z kolei produkty białkowe, które to stanowią główny materiał energetyczny i budulcowy.

Dietę dla sportowców znaleźć można w ofercie naszego cateringu dietetycznego Better Life, który dostarcza posiłki między innymi do Kargowa. Dostępna jest ona w dwóch wersjach – standardowej oraz Plus (druga z nich charakteryzuje się większą ilością białka i węglowodanów oraz darmowym koktajlem proteinowym). Ich kaloryczność waha się od 1500 do 3500 kcal. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00