SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Kalwy

dieta pudełkowa kalwy

Czym powinien się charakteryzować dobry catering? Przede wszystkim catering dietetyczny w Kalwach powinien wyróżniać się wyjątkowym smakiem, odpowiednim zbilansowaniem posiłków oraz terminowością w ich dostarczaniu. Wszystko to oferujemy Ci w Better Life. Dodatkowo razem z wybraną przez Ciebie dietą, otrzymujesz konsultacje z dietetykiem oraz trenerem personalnym. Mamy bardzo szeroki wybór diet, ale nasza przygoda z cateringiem dietetycznym rozpoczęła się od układania jadłospisów dla sportowców.

Wybierają nas znani sportowcy

Jednym z nich jest Rafał Tasiemski. To osoba bardzo rozpoznawalna w kręgach kulturystów. W 2017 roku został uznany za najlepszego sportowca. Zdobył również Mistrzostwo Polski Juniorów w latach 1996 i 1997. Better Life dba o zapewnienie mu jak najbardziej dopasowanej do jego potrzeb diety. Jeżeli chcesz się przekonać, co możemy Ci zaoferować, to zachęcamy do przejrzenia przykładowego menu i cennika. Co jakiś czas mamy atrakcyjne promocje.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00