SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Jaworzno

dieta pudełkowa jaworzno

Pewnie słyszałeś już o diecie pudełkowej. Polega ona na tym, że dostarczamy do Twojego domu wybraną przez Ciebie dietę. Dzięki temu możesz zapomnieć o samodzielnym gotowaniu i codziennych zakupach. Bardzo dużą zaletą cateringu dietetycznego w Jaworznie jest to, że przygotowywane przez naszych kucharzy dania są bardzo smaczne. Plan diety jest opracowywany przez dietetyka. W posiłkach znajdują się tylko i wyłącznie ekologiczne produkty od zaufanych dostawców. Specjalizujemy się w układaniu diet dla sportowców. Możesz u nas zamówić również konsultację z trenerem personalnym, który ułoży dla Ciebie plan treningowy. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na stałe doradztwo dietetyka. Dobry catering to nie tylko inwestycja w Twoje zdrowie, ale również oszczędność czasu.

Gdzie zamówić dietę pudełkową?

Nic prostszego. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i wybrać interesującą Cię dietę. Przy zamówieniu określasz, od kiedy ma być dostarczana i przez jaki czas chcesz otrzymywać od nas posiłki. Musisz również zaznaczyć kaloryczność diety.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00